День відкритих дверей КрНУ

18 - 19 грудня 2015 р. Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського проводив День відкритих дверей. В заході брали участь освітні заклади міста, Кременчуцького та Семенівського районів Полтавської області, усі бажаючі мали змогу ознайомитися з усіма факультетами та інститутами, що входять до складу КрНУ.

Інститут електромеханіки, енергозбереження та систем управління був представлений трьома кафедрами. Виставкова експозиція включала в себе відео - презентації та частину електрообладнання, що застосовується під час навчального процесу, а саме:

• кафедра ЕМА представила два стенди: магнітний підвіс та вентильно-індукторний двигун;
  • кафедра СЕЕМ – шар Теслі;
  • кафедра САУЕ представила чотири стенди: робот Lego, «розумний дім», електронні конструктори «Знаток» ТМ.

Надані матеріали ІЕЕСУ викликали жвавий інтерес серед відвідувачів Дня відкритих дверей.