Одинадцятикласники ЗОШ № 16 завітали на екскурсію до лабораторій ІЕЕСУ

За ініціативи навчального майстра кафедри САУЕ Гордієнко Наталії Олександрівни 26 листопада до КрНУ завітав одинадцятий клас ЗОШ № 16 м. Кременчука з класним керівником Затинацькою Юлією Миколаївною.

Представники кафедри САУЕ розповідають про напрям «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»
Одинадцятикласники ЗОШ № 16 м. Кременчука на екскурсії по лабораторіях ІЕЕСУ

Для майбутніх абітурієнтів викладачами ІЕЕСУ була проведена екскурсія по лабораторіях кафедр САУЕ, ЕМА та СЕЕМ. Після екскурсії одинадцятикласники розповіли наступне:

Ольга Якубенко (школа № 16): «Мені сподобалась екскурсія. Цікаво було послухати про університет. Де б хотіла навчатися у майбутньому, ще не визначилась, але більш за все оберу педагогічний чи медичний навчальний заклад».

Дар’я Шутька (школа № 16): «Проведена екскурсія по лабораторіях з електромеханічним обладнанням саме для мене видалась дуже цікавою, адже я більше схильна до технічних наук. Після закінчення школи планую продовжити навчання у Києві чи Харкові, але документи подаватиму й до КрНУ. Хочу, щоб майбутня моя професія була пов’язана з архітектурою».