На  сайт КрНУ

Korenkova

професор, завідувачка кафедри

доктор технічних наук

Посада: завідувачка кафедри систем автоматичного управління та електропривода

Науковий ступінь: доктор технічних наук

Вчене звання: доцент

Стаж роботи у ЗВО IV рівня акредитації: 22 роки

Контактні дані: ел.адреса tanya74kor@gmail.com

телефон +38(066)2866682 (Viber, Telegram)

____________________________________________________________________________

В 1996 році закінчила Кременчуцький філіал Харківського державного політехнічного університету за спеціальністю «Електропривод і автоматизація промислових установок і технологічних комплексів» та здобула кваліфікацію «інженер-електрик» (диплом спеціаліста КД № 901392 від 17.06.1996 р.). З 1996 р. по 1999 р. навчалася в аспірантурі за спеціальністю 05.09.03 – електротехнічні комплекси та системи. У 2002 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук в  Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» на тему: «Раціональний електропривод насосних станцій міського водопостачання» (диплом серії  ДК № 013091 від 09.01.2002 р., наукова спеціальність 05.09.03 «Електротехнічні комплекси та системи»). У 2003 р. отримала вчене звання доцента кафедри систем автоматичного управління та електропривода (САУЕ), (атестат доцента 02ДЦ №000276). З 2002 р. по 2021 р. працювала на посаді доцента кафедри САУЕ.  В 2021 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського за спеціальністю 05.09.03 – Електротехнічні комплекси та системи  на тему: «Ефективні електромеханічні системи електрогідравлічних комплексів з моніторингом енергопроцесів у динамічних режимах» (ДД № 012235 від 27 вересня 2021 р.). З вересня 2021 р. займає посаду професора кафедри САУЕ, а з 01.04.2022 р. – посаду завідувача кафедри.

Почесні звання та нагороди: лауреат Премії Президента України серед молодих вчених (2008), почесна грамота Міністерства освіти і науки України (2009), грамота Полтавської обласної державної адміністрації (2011), нагрудний знак Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» (2012), нагрудний знак "За наукові та освітні досягнення" (2021); доктор технічних наук (2021).

Основний напрям наукової діяльності – енергоресурсозбереження в електроприводах технологічних механізмів, розробка методів підвищення керованості, діагностування та ідентифікації електромеханічних систем електрогідравлічних комплексів на основі моніторингу енергетичних процесів; віртуальні конструктори фізичного обладнання, віртуальні лабораторні стенди

Перелік дисциплін, що викладає: «Автоматизований електропривод типових промислових механізмів», «Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв», «Енергетичні процеси електромеханічних систем», «Моделювання процесів та систем», «Математичні методи моделювання», «Системи перетворення енергії та керування енергопроцесами», «Міжнародна система технічної термінології»

Публікаційна діяльність:

Коренькова Т.В. має понад 320 наукових праць, серед яких: чотири монографії (одна монографія в іноземному виданні), більш 30 патентів України на винаходи та корисні моделі, понад 180 статей у фахових виданнях, близько 50 – у закордонних наукових виданнях, з яких 32 входять до міжнародних наукометричних баз Scopus та Web of Science; сім  навчальних посібників, три з яких з грифом МОНУ; понад 60 методичних вказівок.

Індекс цитування та індекс Гірша за Scopus = 194 та 9.

Індекс цитування та індекс Гірша за Web of Science = 46 та 4.

Індекс цитування та індекс Гірша за Google Scholar = 437 та 10.