Календар знаменних і пам'ятних дат на кафедрі САУЕ

Незважаючи на те, що кафедра систем автоматичного управління і електроприводу є суто технічною, співробітники кафедри усвідомлюють необхідність всебічного розвитку студентів. Для цієї мети кожен місяць на кафедрі оновлюється експозиція, присвячена тим чи іншим знаменним і пам'ятним датам. Так, наприклад, 2016 рік є ювілейним для прекрасного американського письменника Джека Лондона. У цьому році виповнюється 140 років від дня народження та 100 років від дня смерті автора улюблених мільйонами читачів книг. У лютому шанувальники творчості Лесі Українки відзначали 145 років від дня народження видатної української поетеси. У березні виповнилося 50 років від дня смерті Анни Андріївни Ахматової. До цієї дати була підготовлена експозиція під заголовком «50 років без Ахматової», куди увійшли відомості й факти, що стосуються біографії і творчості одного з найяскравіших представників Срібної доби російської поезії. Підготовлені виставки розташовуються в аудиторіях 2407 і 2105 і викликають незмінний інтерес викладачів і студентів.

Категорія: