Відкриті лекції на кафедрі САУЕ

Вже традиційним стало проведення відкритих лекцій на кафедрі САУЕ. Це приносить велику користь як присутнім на них викладачам, так і викладачам, які їх проводять. Не секрет, що будь-який відкритий захід вимагає ретельної та сумлінної підготовки. Усвідомлення того, що на лекції будуть присутні колеги, які дадуть оцінку твоєї майстерності й кваліфікації, змушує мобілізувати всі сили й можливості. Так, 15 березня старший викладач кафедри Артеменко А.М. у групах ЕМХ-13-1 та ЕМХ-13-2 провів відкриту лекцію на тему «Вентильний електропривод постійного струму. Класифікація вентильних електроприводів постійного струму». Усіма присутніми на лекції було відзначено високу майстерність викладача, добре володіння матеріалом, великий інтерес до викладеного матеріалу як студентів, так і присутніх на лекції колег.

Графік проведення  відкритих  лекцій
у весняному семестрі 2015/16 навчального року
викладачами кафедри САУЕ

П.І.Б