Чорний Олексій Петрович

Chornyiпрофесор
д.т.н., проф.

1964 р.н., Україна

В 1986 році закінчив Криворізький гірничорудний інститут за спеціальністю “Електрифікація і автоматизація гірничих робіт”. В 1991 році захистив кандидатську дисертацію на тему “Пускові системи синхронних двигунів агрегатів Г-Д кар’єрних екскаваторів”. Основний напрям наукової діяльності – пускові системи електричних двигунів змінного струму; системи комп’ютеризованого контролю, діагностики та енергетичного моніторингу електричних двигунів в комплексі електроприводу; системи інтелектуального захисту електричних двигунів змінного струму.В КНУ працює з 1999 року на посадах завідувача кафедри КТП, та доцента кафедри КІС, а з 2003 року – професора кафедри Систем автоматичного управління та електропривода. Займає посаду директора Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління.