Студенти ІЕЕСУ взяли участь у 2-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Електротехніки та електромеханіки»

28–30 березня 2016 р. у м. Дніпродзержинськ проходив другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Електротехніки та електромеханіки».

Організатори конкурсу, враховуючи досвід попередніх конкурсів, з метою підвищення прозорості відбору студентських робіт, представлених на Конкурс, та підвищення їх якості оцінювали роботи за наступними показниками:

1. Актуальність тематики
  2. Чіткість визначення задач роботи
  3. Новизна використовуваних підходів та оригінальність розв’язання поставлених задач
  4. Практична значимість результатів та чіткість їх формулювання
  5. Повнота, коректність та структурованість подання матеріалу
  6. Використовувана література
  7. Відповідність до діючих стандартів та встановлених вимог до оформлення наукових робіт.

На конкурс було представлено близько 300 робіт за наступними науковими напрямами:

1. Загальні питання та елементи електротехнічних комплексів та систем.
  2. Енергозбереження засобами електротехніки та електромеханіки.
  3. Математичне моделювання електротехнічних комплексів та систем.
  4. Електромеханічні системи з електроприводами постійного та змінного струму.
  5. Лабораторне обладнання для дослідження електротехнічних та електромеханічних систем.
  6. Електричні мережі та обладнання електричних станцій та підстанцій
  7. Джерела та споживачі електричної енергії.
  8. Регулювання якості електричної енергії.
  9. Електротехнічні системи і комплекси транспортних засобів.
  10. Мехатронні та робототехнічні пристрої та системи.
  11. Електромеханічні системи автоматизації.

У складі журі від Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського брали участь доценти Ромашихін Ю.В. та Сердюк О.О.

Слід зазначити, що цього року вперше були представлені доповіді, що транслювалися через інтернет. Всього таким чином було заслухано 11 доповідей.

За результати роботи команда КрНУ зайняла дев’ять призових місць:

ІІ місце

Лєнчик А.В.

Тема роботи: Система навантаження електричних двигунів при випробуваннях із використанням машини подвійного живлення.

Керівник доц. Калінов А.П.

ІІІ місце

Сергієнко А.В., Кирпа О.С.

Тема роботи: Комп'ютеризована система керування трубопровідною арматурою гідротранспортної установки.

Керівник асист. Ковальчук В.Г.

Землянська Т.В.

Тема роботи: Компенсація неактивних складових струму систем електропостачання в умовах несинусоїдності напруги мережі живлення.

Керівник асист. Малякова М.С.

Блінова А.С.

Тема роботи: Оцінка гармонійного складу вихідних параметрів однофазного інвертора при різних законах широтно-імпульсної модуляції.

Керівник ст. викл. Михайличенко Д.А.

Войтко А.В., Авраменко Д.С.

Тема роботи: Пускові режими електроприводу вібраційної площадки з дебалансними віброзбуджувачами.

Керівник асист. Ноженко В.Ю.

Гноєвий К.В.

Тема роботи: Розрахунок основних параметрів обладнання і характеристик електромеханічної системи легкового електромобіля.

Керівник доц. Калінов А.П.

Федотьєв А.В.

Тема роботи: Системи керування електроприводами постійного струму з дробновимірними регуляторами.

Керівник доц. Сергієнко С.А.

Усі члени журі та учасники заходу відзначили високий рівень проведення конкурсу студентських наукових робіт та висловили побажання його проведення наступного року також у Дніпродзержинському державному технічному університеті.

Категорія: