Студенти ІЕЕСУ взяли участь у 2-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Електротехніки та електромеханіки»

15–17 квітня 2019 р у м. Кам'янське проходив другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Електротехніки та електромеханіки».

Організатори конкурсу, враховуючи досвід попередніх конкурсів, з метою підвищення прозорості відбору студентських робіт, представлених на Конкурс, та підвищення їх якості оцінювали роботи за наступними показниками:

1. Актуальність тематики
  2. Чіткість визначення задач роботи
  3. Новизна використовуваних підходів та оригінальність розв’язання поставлених задач
  4. Практична значимість результатів та чіткість їх формулювання
  5. Повнота, коректність та структурованість подання матеріалу
  6. Використовувана література
  7. Відповідність до діючих стандартів та встановлених вимог до оформлення наукових робіт.

На конкурс було представлено близько 300 робіт за наступними науковими напрямами:

1. Загальні питання та елементи електротехнічних комплексів та систем.
  2. Енергозбереження засобами електротехніки та електромеханіки.
  3. Математичне моделювання електротехнічних комплексів та систем.
  4. Електромеханічні системи з електроприводами постійного та змінного струму.
  5. Лабораторне обладнання для дослідження електротехнічних та електромеханічних систем.
  6. Електричні мережі та обладнання електричних станцій та підстанцій
  7. Джерела та споживачі електричної енергії.
  8. Регулювання якості електричної енергії.
  9. Електротехнічні системи і комплекси транспортних засобів.
  10. Мехатронні та робототехнічні пристрої та системи.
  11. Електромеханічні системи автоматизації.

Слід зазначити, що цього року вперше були представлені доповіді, що транслювалися через інтернет. Всього таким чином було заслухано 2 доповіді.

За результати роботи студенти КрНУ зайняли одне призове місце:

ІІІ місце

студентка Роткевич Л.О.

Тема роботи: "Дослідження динамічних властивостей варіантів позиційних електромеханічних систем."

Керівник проф. Старостін С.С.

студент Чернець В.В. за роботу: "Система управління частотно-регульованим асинхроннимелектроприводом вентиляційної системи виробничого приміщення"

(керівник страш.викладач Юхименко М.Ю.) був відзначений грамотою за активну участь у провденні конкурсу студентських наукових робіт

Усі члени журі та учасники заходу відзначили високий рівень проведення конкурсу студентських наукових робіт та висловили побажання його проведення наступного року також у Дніпродзержинському державному технічному університеті.
Категорія: