Огарь Віта Олександрівна

Ogarдоцент
к.т.н., доц.

1980 р.н., Україна

В 2002 році закінчила Кременчуцький державний політехнічний університет за спеціальностю “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод”. У 2009 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Характеристики асинхронних двигунів при зміні властивостей сталі». Основний напрям наукової діяльності – енергопроцеси в електричних пристроях та електромеханічних системах з урахуванням нелінійних властивостей магнітної системи. В КрНУ працює з 2002 року на посаді асистента кафедри Систем автоматичного управління та електропривода, а з 2009 р. – доцентом цієї кафедри. З 2009 р. виконує обов'язки заступника директора з навчально-методичної та педагогічної роботи Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління.