Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-технічній конференції "Сучасні електротехнічні та енергетичні системи" (MEES–2017), яка відбудеться 17–19 листопада 2017 року в місті Кременчук (Україна).

Організатором конференції є Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського.

MEES–2017 – правонаступниця щорічної травневої конференції  "Проблеми енергоресурсозбереження в електротехнічних системах. Наука, освіта і практика", яку проводив наш університет протягом 17 років.

Головною метою MEES­–2017 є безпосереднє спілкування вчених і обговорення проблем енергоресурсозбереження, діагностики, оптимізації, автоматизації та моделювання електротехнічних систем, промислової електроніки, а також питань технічної освіти й освітніх технологій.

Починаючи з 2017 року, конференція буде проходити в новому форматі: MEES–2017 офіційно включена в список конференцій IEEE, а її праці будуть рекомендовані для публікації в IEEEXplore.

Офіційна мова конференції MEES–2017 – англійська. Вона буде використовуватись для всіх друкованих матеріалів, презентацій та дискусій. Надіслані матеріали повинні бути оригінальною роботою, яка не була опублікована раніше та не знаходиться в процесі розгляду в іншому виданні. Обсяг – 4 повних сторінки, підготовлених відповідно до вимог IEEE з використанням шаблону Microsoft Word 2003.

Відправка та рецензування статті для MEES­–2017 здійснюватиметься за допомогою системи EasyChair. Ця система надасть автору повну інформацію щодо процесу рецензування.

Для спрощення процесу рецензування просимо Вас надсилати матеріали англійською та українською (російською) мовами.

Детальна інформація щодо умов участі, вимог до оформлення матеріалів тощо надана в інформаційному повідомленні, а також розміщена на сайті конференції http://mees.kdu.edu.ua.

З повагою,
Оргкомітет MEES­–2017