Міжнародна науково-технічна конференція «Сучасні електротехнічні та енергетичні системи» (MEES–2017)

15-17 листопада 2017 року відбулась MEES–2017 – правонаступниця щорічної травневої конференції «Проблеми енергоресурсозбереження в електротехнічних системах. Наука, освіта і практика», яку проводив наш університет протягом 17 років.

Головною метою MEES–2017 є спілкування вчених і обговорення проблем енергоресурсозбереження, діагностики, оптимізації, автоматизації та моделювання електротехнічних систем, промислової електроніки, а також питань технічної освіти й освітніх технологій.

Напрями конференції:

1. Електромеханіка - електричні машини і електроприводи, діагностика та моніторинг.
  2. Розробка електричних та енергетичних систем – сучасні тенденції в області електричних мереж (розподілена генерація і смарт-мережі), відновлювальні й альтернативні джерела енергії.
  3. Промислова електроніка - проектування, виробництво і моделювання напівпровідникових приладів та перетворювачів.
  4. Моделювання в електротехніці.
  5.  Електротехнічна освіта та освітні технології.

Офіційна мова конференції MEES–2017 – англійська. Вона використовувалась для всіх друкованих матеріалів, презентацій та дискусій.

Для участі у конференції зареєструвались 270 учасників. У роботі та організації конференції взяли участь представники таких країн, як із Єгипту – 4 чол., Німеччини – 1 чол., Ірану – 2 чол., Японії -1 чол., Йорданії – 1 чол., Казахстану – 2 чол., Марокко – 4 чол., Польщі – 5 чол., Словенії -15 чол., Турції – 4 чол., Великої Британії – 1 чол., України – 217 чол.

Загальна кількість поданих статей на конференцію: 125, кількість опублікованих статей в електронному виданні: 102.

Пленарне засідання конференції відбулося в аудиторії 1121 університету.

З привітанням до учасників конференції звернувся ректор Загірняк Михайло Васильович та з доповіддю на тему: «10 років з іменем Михайла Остроградського», Анджей Кравчук (м. Варшава, Військовий інститут медицини) представив доповідь на тему: «Медично-технічний аналіз магнітотерапевтичних приладів», к.т.н., доц. Ковбаса С. М. (Київський політехнічний інститут) представив доповідь про новітню систему керування двигунами, проф. А. Лозинський (Львівський політехнічний інститут) представив доповідь про нові підходи до динамічного системного синтезу.

На конференції працювали наступні секції, де були представлені секційні доповіді:

Секція 1. «Електромеханіка» (голови Боян Штунбергер, доц. Мамчур Д. Г.) – заслухано 38 доповідей.

Секція 2. «Електротехніка та енергетика» (голови Анджей Кравчик, доц. Прус В. В.) – заслухано 9 доповідей.

Секція 3. «Промислова електроніка» (голови Анджей Кравчик, доц. Прус В. В.) – заслухано 17 доповідей.

Секція 4. «Моделювання в електротехніці» (голови доц. Сидоренко В. М., доц. Мельников В. О.) – заслухано 8 доповідей.

Секція 5. «Електротехнічна освіта та освітні технології» (голови доц. Огарь В. О., доц. Коренькова Т. В.) – заслухано 11 доповідей.

Секція 6. «Промислове застосування та індустрія 4.0» (голови доц. Мороз В. В., доц.Ромашихін Ю. В.) – заслухано 38 доповідей.

Крім секційних доповідей були представлені стендові доповіді в кожній секції: 16 листопада – 44 доповідача; 17 листопада – 36 доповідачів.

Також в рамках конференції проходила виставка «Сучасні новітні технології в промисловості», на якій були представлені наукові розробки у вигляді навчальних стендів викладачів та студентів інституту електромеханіки, енергозбереження та систем управління.

Конференція пройшла у творчій обстановці. У результаті плідної роботи учасники відмітили продуктивність та високий рівень її проведення.

Категорія: