Список виборців інституту ІЕЕСУ

Група - ЕВ

Курс 1

БОЖКО Богдан Миколайович
БОРЯК Олексій Анатолійович
БУНЬКОВ Ілля Артемович
ДРОЗДЕНКО Артур Сергійович 
КЛИМЕНКО Михайло Олексійович
КОЛЕСНИК Михайло Дмитрович
НОВОХАТЬКО Олександр Юрійович
РАДЧУК Володимир Олександрович
РИБАЛКО Микита Олександрович 
САМОКРИК Аліса Ігорівна
СЕМЕНЦОВ Дмитро Володимирович
СЛІПКО Максим Васильович

Курс 3

АНТОШИН Владислав Віталійович
БІГУН Денис Володимирович
БІЛЯЧЕНКО Антон Євгенович
БОРОВЦОВ Юрій Андрійович
ВИНОГРАДОВ Вадим Денисович
ВОЛОЩУК Дмитро Володимирович
ЄЖУНОВ Костянтин Сергійович
ТРУХІНА Надія Геннадіївна (ЄРШОВА)
ЗАЛЮБОВСЬКИЙ Сергій Анатолійович
КРАВЧЕНКО Єгор Олександрович
КУЧЕР Сергій Сергійович
ЛЯШЕНКО Владислав Олександрович
МИХАЙЛЮК Віктор Олександрович
ПРОНСЬКИЙ Антон Вадимович
ХЛІВИЦЬКИЙ Андрій Васильович
ЧЕРЕДНИК Єгор Юрійович
ЯЦИК Віталій Вікторович

Курс 4

БАЛАКАРЄВ Дмитро Васильович
БЕЗПАЛЬКО Іван Олександрович
КОБИЛЯЦЬКИЙ Павло Олександрович
КОСТАНДА Олексій Іванович
МАСЛОВ ЮРІЙ Юрійович 
МЕЛЕТИЧ Денис Романович
ПИСЬМЕННИЙ Ігор Володимирович
СИРОТЕНКО Євгеній Вадимович
СИТНИК Сергій Михайлович
ТРЕТЯК Олексій Олегович
ЦАПКО Вадим Федорович
АНТОНОВ Максим Сергійович

Курс 6

БОРЗІЛОВ Валентин Євгенійович
ГАРАГУЛЯ Данііл Олександрович
ДОРОШЕНКО Дмитро Віталійович
ДУДНИК Максим Володимирович
МАХНО Наталія Олександрівна
МЕРЗЛЯКОВ Роман Вячеславович
ПОДТИКАН Олексій Віталійович
РИБАК Юрій Олександрович
ТУРАЄВ Ілля Ігорович
ХАЛІЛОВ Олександр Русланович
ХАМЗІН Максим Олегович
РЕШЕТНИК Денис Вячеславович


Група ЕС

Курс 2

АДОНІН Володимир Миколайович
БУЛЬВІН Валерій Олександрович
ГАВРИЛЕНКО Костянтин Григорович
ГНЕДЬКО Єгор Сергійович
ЖЕРДЕЦЬКИЙ Ілля Андрійович
ЗЕЛІНСЬКИЙ Владислав Андрійович
КУЛИК Василь Зіновійович
КУЛИК Іван Зіновійович
КУЛІЧЕНКО Анатолій Миколайович
ЛИТВИНЕНКО Артем Романович
МАРЧЕНКО Олег Володимирович
ПОЛЯКОВ Богдан Юрійович
ПОТАПОВ Богдан Вікторович
РУБЦОВ Євгеній Георгійович
СЕРДЮК Олег Вячеславович
СУРОВЦЕВ Валерій Анатолійович
РЯБОКІНЬ Іван Юрійович

Курс 3

ДОН Ілона Олександрівна
ДЬОМІНА Ольга Дмитрівна
ЗАЄВА Юлія Сергіївна
КАМЕНЮК Володимир Володимирович
КОРЯГІН Михайло Євгенович
ЛІБЕНКО Руслан Анатолійович
ЛОБОДА Анатолій Юрійович
ОВЧАРЕНКО Владислав Олександрович
ПОЛАПА Олег Олександрович
САПУН Діана Юріївна
САПУН Яна Юріївна
ЯЛОВИЙ Вячеслав Юрійович

Курс 4

АСТАПОВИЧ Сергій Володимирович
БІЛОБРОВ Артем Віталійович
БОГДАНОВ Олександр Олександрович
ВЛАШПЕНКО Михайло Сергійович
ДРУЗЕНКО Олександр Вікторович
КОЛОМІЄЦЬ Дмитро Сергійович
КУРЯЧИЙ Богдан Геннадійович
МОЧАЛОВ Владислав Валерійович
ОЛЕФІР Назарій Володимирович
П’ЯВКА Євгеній Олександрович
СЕМЕНЮТА Дмитро Сергійович
СЛАБКО Максим Володимирович 
СПАРТЕСНИЙ Владислав Віталійович 
ХАВРЕНКО Руслан Романович

Курс 5

БЄЛІНСЬКА Олена Олександрівна(Козьора)
ІВАНОВ Сергій Вячеславович
ОГЛОБЛЯ Богдан Сергійович
ПЕТРОВ Віталій Михайлович
РАДЧЕНКО Микита Сергійович
ХАРЧЕНКО Владислав Едуардович
ХОРОЛЬСЬКИЙ Павло Вікторович
ЧЕРНЕЦЬ Віктор Володимирович
ШАРАПА Михайло Сергійович
ШУМСЬКИЙ Едуард Геннадійович
АНДРОСОВА Юлія Вадимівна
КОВАЛЕНКО Яна Станіславівна
КОЗЕНКО Олександр Дмитрович
КУЧЕРАВЧУК Денис Юрійович
МАЦАК Дмитро Ігорович
МИКОЛЕНКО Григорій Романович
ОНУФРІЄНКО Сергій Андрійович
СМІЮХА Максим Ігорович
ФАСАХОВ Олександр Миколайович
ЯСЕНЕНКО Богдан Ігорович


Група ЕМА

Курс 2

ВОЙТЕНКО Ігор Володимирович
ВУСИК Богдан Сергійович
ГРИНЬКО Богдан Вікторович
КЛИМЕНКО Денис Сергійович
ЛУК’ЯНОВ Тимофій Олегович
НІКІФОРОВ Дмитро Олегович
РИБКА Іван Петрович
ЯНДА Кирило Васильович
БЛИЗНЮК Вячеслав Вячеславович
БОРДЮГ Сергій Володимирович
БУБЛИК Станіслав Сергійович
КРУТЕНКО Кирило Владиславович
ПАВЛЕНКО Денис Володимирович
КИРИЧЕНКО Владислав Валерійович

Курс 3

БУДНІЙ Микола Миколайович
ВЕДЕРНІКОВ Владислав Євгенійович
ГРЕЧУК Євгеній Олександрович
ЖУРАВЛЬОВ Олексій Валерійович
КУЛІНІЧ Олег Сергійович
КУЛИНИЧ Олексій Юрійович
КІРІЧЕНКО Олександр Миколайович
ЛЕСКІН Максим Вячеславович
ЛИТВИНЕНКО Олександр Миколайович
ЛИТВИНЕНКО Олексій Андрійович
СИБІРЦЕВ Антон Ігорович
СИДОРОВ Тимофій Анатолійович
ТАРАН Олексій Віталійович
ЧОРНОІВАНЕНКО Владислав Миколайович

Курс 4

ГОРЕЛЬОНКОВ Володимир Сергійович
ГОРОДЯНКО Євгеній Сергійович
ЗАІКІН Дмитро Сергійович
КУЦОВОЛ Володимир Олександрович
ЛЕВИЦЬКИЙ Дмитро Едуардович
ЛОГВІНЕНКО Таїсія Вікторівна
НЕСТЕРЕНКО Андрій Олександрович
ПЛЕБАНОВИЧ Анна Олександрівна
РОГОВИЙ Едуард Сергійович
ТОЛОЧКО Ігор Віталійович
ТРОЦЬКИЙ Ярослав Сергійович
ШЕМШУР Олександр Олександрович
БЄЛОРУКОВ Олексій Олексійович
БЄЛЯЄВ Данило Миколайович
ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ Станіслав Олександрович
ВОЛОЩЕНКО Олексій Олексійович
ГАВРИЛЕЦ Андрій Сергійович
ЖЕБОЛОВСЬКИЙ Кирило Вячеславович
КІРІН Володимир Ігорович
КІРІН Ілля Ігорович
КОЗЛЕНКО Євгеній Анатолійович
ЛАЗЕБНИЙ Микита Юрійович
МАЛЬКО Богдан Ігорович
МОСКАЛЕЦЬ Олександр Олександрович
ПАПУШИН Ярослав Ільгарович
СИДОРОВ Даніїл Анатолійович
ШКОРЕНКО Владислав Андрійович
ЩЕРБИНА Віталій Андрійович
ШЕВЧЕНКО Сергій Володимирович

Курс 5

ВОЛОЧАЙ Євгеній Анатолійович
ГРИЦАЙ Олександр Сергійович
ДОНЕНКО Андрій Андрійович
КУМАКА Михайло Васильович
МАЙСТРЕНКО Віталій Вікторович
РАДЧЕНКО Станіслав Олександрович
ТАРНОПОЛЬСЬКИЙ Дмитро Леонідович
ТІТІЄВСЬКИЙ Всеволод Ігорович
ТРИГУБ Артем Віталійович
ТУКАЛО Василь Віталійович
ФЕДОРЕЦЬ Владислав Григорович

Курс 6

ГОРБУНОВ Денис Ігорович
ГУЛИЙ Богдан Володимирович
ГУСЄВ Ярослав Олександрович
КРОПИВНИЙ Ігор Олександрович
КУБЛАНОВ Джонатан Євгенович
НОВІКОВ Юлій Андрійович
ПОНОМАРЕНКО Антон Миколайович
САФРОНОВ Олег Геннадійович


Група ET

Курс 2

БЕРЕЖКО Владислав Володимирович
БЕРЧАК Максим Андрійович
КУРЧЕНКО Денис Олександрович
МИГАЛЬ Володимир Сергійович
МИГАЛЬ Іван Сергійович
МОЗГОВИЙ Вадим Миколайович
ОКСЮК Станіслав Романович
ПОПЛАВСЬКИЙ Олексій Олександрович
ПОПОВИЧ Руслан Олексійович
СИЧОВ Станіслав Олександрович
СОРОКА Карина Володимирівна
ЧОРНОБАЄВ Віктор Ігорович
ШВЕЦЬ Ярослав Дмитрович

Курс 3

БОРИСЕНКО Владислав Миколайович
КРЮЧКА Ігор Олегович
ЛОЗЕНКО Ярослав Юрійович
ЛОМАКОВСЬКИЙ Владислав Володимирович
ЛЮБАРСЬКИЙ  Максим Андрійович 
МАЛЕЦ Володимир Володимирович
МАРШТУПА Анатолій Сергійович
МУСАХРАНОВ Олексій Олексійович
ОЛІЙНІЧЕНКО Максим Юрійович
РИЖЕНКО Андрій Сергійович
СИНІЛЬНИК Андрій Григорович
СОПІЛЬНЯК Микола Олександрович
СУШИЧ Максим Павлович
ЧИРКА Володимир Миколайович

Курс 4

ВАКУЛЕНКО Юрій Іванович
ВЕЖИЧАНІН Віталій Валерійович
ГОЛОВНЯ Кирило Анатолійович
ГУРІН Олексій Васильович
ЖУЧЕНКО Максим Володимирович
КІСЕНКО Вадим Романович
МЕЛЬНИЧУК Владислав Сергійович
МОРОЗЮК Євген Васильович
ПОЛІЩУК Олександр Іванович
ХОДОРЕНКО Андрій Геннадійович
ЦИМБАЛЮК Олександр Миколайович

Курс 5

БІЛАЙ Олександр Володимирович
БОЖЕНКО Ярослав Вадимович
БОНДУСЬ Дмитро Анатолійович
ВАСІЛЬЄВ Владислав Андрійович
ГАВРИЛОВ Максим Андрійович
ЛЕГЕНЬКИЙ Олександр Валерійович
ПІДТИКАН Володимир Віталійович
РОМАНКО Анна Михайлівна

Курс 6

АРТЮХОВ Олександр Віталійович
БЕЗЗУБ Максим Андрійович
БОРОВСЬКИЙ Володимир Станіславович
КРУТЬКО Вадим Олександрович
КАРАЙБІДА Наталія Олександрівна
ХАЛЮТІН Артур Олександрович
ХАЛЮТІН В’ячеслав Олександрович
МИРОНЮК Максим Васильович


Група АКІТ

Курс 2

АГЕЄВ Артем Валерійович
БЕРНАДА Інна Володимирівна
ВОРОБЙОВ Антон Олегович
ДУДКА Артем Віталійович
МЕТАШОП Вадим Володимирович
РЕЗНІКОВ Артем Романович
ВАСИЛЕНКО Андрій Ігорович
ГАМАДИК Антон Андрійович
ІВАНОВ Назар Русланович
КУХТА Євгеній Олександрович
КОЖЕМЯКА Максим Вікторович
ОКУНЄВ Дмитро Юрійович
ПЛАКСІЙ Олександр Олександрович
РОМАЩЕНКО Роман Михайлович
ЦИНКІН Костянтин Сергійович
ЧЕРЕВИЧЕНКО Данііл Вячеславович

Курс 3

АРТЕМЕНКО Євгеній Євгенович
ГАЛЕНКО Антон Юрійович
ГЛУЩЕНКО Ростислав Іванович 
ГРИГОРАШ  Вікторія Олександрівна
ДАДЕШЕЛІ Бежан Йосипович
ДОМАШЕНКО Максим Олександрович
ДРОБЯЗКО Сергій Володимирович
ДЯЧЕНКО Владислав Олександрович
КИБЛИК Євгеній Миколайович
КОНДЮХОВ Роман Олегович
ЛОПАТА Олександр Іванович 
ЛЯГУТА Олександр Олександрович
МІХНО Максим Іванович
ПАНКОВА Карина Олександрівна
РЕДУН Микита Олександрович
РЯЗАНЦЕВ Андрій Дмитрович
ТАРАСЕНКО Тетяна Леонідівна
ХОРОШУН Владислав Миколайович
ХРИСТИЧ Сергій Юрійович
ШЕВЧЕНКО Олександр Дмитрович

Курс 4

БЕРЕСТ Олексій Юрійович
БРЕЖЕНКО Богдан Віталійович
ВОЙТЕНКО Сергій Миколайович
ГУБАЧОВ Дмитро Олександрович
ЖАРОВ Вадим Сергійович
ІВАНЕНКО Руслан Сергійович
КАСЬЯНЕНКО Ігор Андрійович
КОРЛЮК Євгеній Віталійович
КОРОП Андрій Андрійович
КРАСІЙ Дмитро Валерійович
ЛЄВІН Дмитро Вячеславович
МАСЛІЙ Михайло Андрійович
НЕКРАСОВ Ігор Юрійович
РЕШЕТНЯК Оксана Сергіївна
ЮМІНОВ Роман Андрійович


Група СУ

Курс 5

КОНІЦУЛА Олександр Павлович
ЛИТВЯК Владислав Володимирович
МАРКИШ Андрій Ігорович
НІКОЛЕНКО Владислав Валентинович
ПОХИТОН Максим Вячеславович
ПРИСТІНСЬКА Юлія Олегівна
РИКОВА Анастасія Геннадіївна
СОСНОВСЬКИЙ Дмитро Олександрович
ЧЕРНИШ Вадим Олександрович

Курс 6

АНДРІЄНКО Марк Вікторович
БЕЗУГЛИЙ Олег Олександрович
БОРИСОВ Дмитро Вячеславович
ГОРВАТ Денис Юрійович
ДЯЧЕНКО Дмитро Олександрович
КАЛІНІН Денис Павлович
КАРПЕНКО Владислав Ігорович
КУЗНЄЦОВ Назар Михайлович
МЕЛЬНИК Микола Вікторович
МУР Олександра Володимирівна
РИНДІН Владислав Павлович
ХАРЧЕНКО Єлизавета Олександрівна


Група ЕМ

Курс 5

БЕССАРАБ Віталій Вікторович
ДЕМ’ЯНЧУК Вікторія Віталіївна
ДОВГОНОС Дмитро Олександрович
РОКИТНИЙ Сергій Олександрович
СТИЦЕВИЧ Богдана Миколаївна
ТЕЛЯТНИК Тетяна Іванівна
ТРЕФІЛОВ Владислав Богданович
ХАРЧЕНКО Віталій Едуардович


Аспірантура

КУЩ-ЖИРКО Михайло Олександрович
ТОДОРОВ Олег Володимирович

Категорія: