Міжрегіональна спеціалізована виставка "Освіта та кар'єра"

З 25 по 26 лютого 2020 року у Міському Палаці культури проходила 20-та Міжрегіональна спеціалізована виставка «Освіта та кар'єра». В ході виставки представники навчальних закладів мали можливість розповісти майбутнім абітурієнтам, їхнім батькам та вчителям про особливості свого навчального закладу, про підготовчі програми, умови вступу та умови навчання. На виставці були присутні як представники місцевих вищих навчальних закладів та із інших міст.

Серед представників був Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського. Увагу присутніх привертали за допомогою розробок кафедр технічних спеціальностей. Присутні могли ознайомитися з усією необхідною інормацією за допомогю підготовлених брошур та інших матеріалів

Безліч присутніх цікавилися щодо вступу до університету.

Категорія: