Онлайн-зустріч з представниками кампанії Plagiat.pl

Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти неможлива без впровадження питань академічної доброчесності. Питанню оволодівання новим інструментарієм була присвячена онлайн-зустріч з представниками кампанії Plagiat.pl, яка відбулась 02.11.2020 р. в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського.

Алі Тахмазов, представник кампанії, розповів про функціонал системи при перевірці робіт на плагіат, закцентував увагу на базах даних, які використовуються, можливостях налаштувань.

Співробітники кафедри систем автоматичного управління та електроприводу жваво долучились до обговорення функціоналу системи. Не аби яку зацікавленість викликали правила оформлення цитат, налаштування рівня запозичення тексту, формування доступу та організації особистих кабінетів студентів та викладачів.

Впевнені, що в найближчий час студенти та викладачі кафедри зможуть повною мірою оцінити всі переваги запропонованого програмного продукту!

Категорія: