ПОЧАТОК РОБОТИ МІЖНАРОДНИХ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИХ КОНФЕРЕНЦІЙ ICPEES 2020 ТА ESMO 2020

Через карантинні обмеження COVID-19 04 листопада 2020 року в режимі он-лайн розпочали свою роботу XVIII Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених і спеціалістів "Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання та оптимізації"(ESMO 2020) одночасно із XIX Міжнародна науково-технічною конференцією "Проблеми енергоресурсозбереження в електроенергетичних системах.Наука, освіта та практика" (ICPEES 2020).

Об 11:00 розпочалося пленарне засідання з привітального слова до учасників конференцій першого проректор КрНУ д.біол.н., професора Никифорова Володимира Валентиновича, який наголосив на важливості залучення студентів та аспірантів до наукової діяльності та перспективах розвитку електроенергетичної галузі.

Згідно програми конференцій на пленарному засіданні було представлено дві доповіді за результатами

• доповідь за закінченою дисертаційною роботою на здобуття ступеня доктора технічних наук Поднебенна Світлана Костянтинівна, к.т.н., доцент, завідувач кафедри систем автоматизації та електроприводу Приазовського державного технічного університету на тему: «Енергоефективні системи живлення машин контактного зварювання»;

• ​доповідь за закінченою дисертаційною роботою на здобуття ступеня кандидата технічних наук представила Ковальчук Вікторія Григорівна, асистент кафедри систем автоматичного управління і електроприводу КрНУ на тему: «Ідентифікація параметрів електрогідравлічного комплексу на базі частотного аналізу потужності».

О 13:00 розпочалася робота секцій ICPEES 2020. Було заплановано 15 доповідей. Наприкінці кожної доповіді учасники мали змогу поставити доповідачам питання та отримати ґрунтовні відповіді.

05 листопада 2020 року заплановано роботу секцій ESMO 2020, де будуть представлені доповіді молодих вчених і спеціалістів згідно програми конференції.

Більш детальну інформацію та програму конференцій можна отримати за посиланнями:
http://esmo.kdu.edu.ua/index.php та http://icpees.kdu.edu.ua/index.php

Категорія: