Вітаємо із захистом докторської дисертації Коренькову Тетяну Валеріївну

13 травня 2021 року, об 11:00 у спеціалізованій Вченій раді Д 45.052.01 відбувся захист докторської дисертації Коренькової Тетяни Валеріївни, доцента кафедри систем автоматичного управління і електроприводу, на тему: "Ефективні електромеханічні системи електрогідравлічних комплексів з моніторингом енергопроцесів у динамічних режимах", науковий консультант Загірняк Михайло Васильович,  дійсний член (академік) Національної академії педагогічних  наук України, доктор технічних наук, професор, ректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Захист було проведено з використанням онлайн-технологій.

Колектив кафедри вітає Тетяну Валеріївну з успішним захистом докторської дисертації!!!
Бажаємо успішного втілення творчих та наукових задумів, натхнення у професійному рості і майбутніх наукових пошуків!!!
Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах, бажаємо неймовірних сил та блискучих ідей для подальшого саморозвитку