До Дня науки у КрНУ пройшла виставка наукових розробок

15 травня до Дня науки в Україні у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського відбулася презентація наукових розробок. Свої здобутки представили п’ять провідних кафедр.

День науки – визначна подія для університету. Щороку у КрНУ цього дня відбуваються масштабні урочистості. Наразі через карантинні обмеження захід пройшов у стриманішому форматі. Відкрив виставку досягнень ректор університету професор Михайло Загірняк. Він подякував усім її учасникам:

– Дякую вам за вашу роботу та зичу подальших успіхів, бо без цих успіхів я не бачу майбутнього. Я не бачу майбутнього у університету, де немає науки, яка визнана у світі, яка визнана стейкхолдерами, яка допомагає студентам опановувати сучасний рівень науки і техніки. Я хочу висловити подяку всім, хто працює і сподівається на краще у розвитку нашого університету, нашого міста та нашої країни. Без нашої праці цього бути не може. Як говорив свого часу видатний британський фізик Резерфорд, – гребіть, бо це єдиний шлях бути першими, – зазначив ректор.

Свої розробки та здобутки на виставці представили:
– Кафедра систем електроспоживання та енергетичного менеджменту;
– Кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій;
– Кафедра інформатики та вищої математики;
– Кафедра систем автоматичного управління і електроприводу;
– Кафедра електричних машин та апаратів.

Кафедра представила:

– Лабораторний комплекс імітаційної моделі портового крану «Кіровець». Макет портового крану створили студенти – один виготовляв корпус, інший – силову частину;

– Частотно-регульований електропривод з мікропроцесорною системою керування;

– Електромеханічну слідкуючу систему на базі сонячного трекера;

– Мобільний малогабаритний лаборраторний стенд з дослідження електромехатронних систем на базі квадрокоптеру.

Призові місця розподілилися так:

Диплом І ступеню – кафедра електричних машин та апаратів;

Диплом ІІ ступеню – кафедра систем автоматичного управління і електроприводу;

Дипломи ІІІ ступеню:

– кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій;

– кафедра інформатики та вищої математики;

– кафедра систем електроспоживання та енергетичного менеджменту.

Учасники виставки отримали дипломи та подарунки.

Більше іншормації на  http://www.kdu.edu.ua/new/detail.php?id=2173