Захист кваліфікаційних робіт першого освітнього рівня "бакалавр" (2021)

11 червня 2021 року відбувся захист бакалаврських робіт зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за освітньою кваліфікацією бакалавр з електроенергетики,  електротехніки та електромеханіки.

Екзаменаційна комісія № 75 у складі:

Голова комісії: НЕКРАСОВ Андрій Вікторович – к.т.н., доцент кафедри електричних машин та апаратів

Члени комісії:

1. ЗАЧЕПА Юрій Володимирович – к.т.н., доцент кафедри „Системи автоматичного управління і електропривод”.
  2. МЕЛЬНИКОВ Вячеслав Олександрович – к.т.н., доцент кафедри „Системи автоматичного управління і електропривод”.
  3. ЧОРНИЙ Олексій Петрович – д.т.н., професор кафедри „Системи автоматичного управління і електропривод”, директор Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління.

Всі бакалаврські роботи виконано на високому технічному рівні, при цьому можна відмітити повноту і логічність представлених доповідей та високу якість відповідей на запитання членів екзаменаційної комісії при захисті.