Атестація здобувачів кваліфікації бакалавр випуску 2021 (гр. Е-18-2с)

Захист бакалаврських робіт студентами за освітньо-професійною програмою «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» зі спеціальності 141 – «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» здійснювався на відкритому засіданні комісії в режимі он-лайн та очно відповідно до затвердженого графіку 16-17 червня 2021 року. За період роботи ЕК № 75 проведено два засідання із захисту бакалаврських робіт.

Всього на засідання ЕК було винесено шістнадцять бакалаврських робіт студентів освітньо-професійної програми «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» денної форм навчання.

Продовжуючи виконання в університеті карантинних (протиепідемічних) заходів відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 та від 07 травня 2021 р. № 86-1, прийнято атестацію здобувачів кваліфікації бакалавра денної форми навчання випуску 2021 року провести як очно, так і з використанням дистанційних технологій навчання.

Кращими бакалаврськими роботами ЕК відзначила:

1. «Електропривод механізму поперечного переміщення стола плоскошліфувального верстату серії 1020 SD», виконав студент ВОЛОЩУК Дмитро Володимирович, керівник Зачепа Н.В., доцент кафедри.
  2. «Автоматизований електропривод компресорного агрегату типу ТЕМРО 950 в умовах ТОВ-ПІДПРИЄМСТВО «ІЗУМРУД ЛТД», виконав студент КУЧЕР Сергій Сергійович, керівник Коренькова Т.В., доцент кафедри.

Результати захисту дипломних проектів (робіт) в 2021 р. студентами КрНУ імені Михайла Остроградського (бакалаври)