Засідання екзаменаційної комісії № 74 із захисту бакалаврських робіт

11 червня та 16 червня 2021 року відбулися засідання  екзаменаційної комісії № 74 із захисту бакалаврських робіт освітнього ступеня (ОС) «бакалавр»  зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка відповідно до освітньо-професійної програми підготовки бакалавра «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Склад ЕК та організація її роботи із захисту магістерських робіт

Екзаменаційна комісія із захисту бакалаврських робіт освітнього ступеня (ОС) «бакалавр» призначена наказом по Кременчуцькому національному університету  імені  Михайла  Остроградського від «14»«квітня» 2021 р.№74-1 у складі:

Голова комісії: ЯКИМЕЦЬ Сергій Миколайович – к.т.н., доцент кафедри систем електроспоживання та енергетичного менеджменту

Члени комісії:

1. КАЛІНОВ Андрій Петрович – к.т.н., доцент кафедри „Системи автоматичного управління і електропривод”.
  2. КОРЕНЬКОВА Тетяна Валеріївна – к.т.н., доцент кафедри „Системи автоматичного управління і електропривод”.
  3. СЕРГІЄНКО Сергій Анатолійович – к.т.н., доцент кафедри „Системи автоматичного управління і електропривод”.

Секретар комісії: РИКОВА Ольга Миколаївна – учбовий майстер кафедри «Системи автоматичного управління і електропривод».

За період роботи ЕК  з «11» «05» 2021 р. по «16» «05» 2021 р.  проведено 2 засідання із захисту БР. Організаційно захист кожного проекту проводився згідно Положення про порядок створення, організацію і роботу екзаменаційної комісії, затвердженої наказом ректора від 31.08.20 р. № 145-1. Продовжуючи виконання в університеті карантинних (протиепідемічних) заходів відповідно до наказу ректора від 07 травня 2021 року № 86-1, проводилась атестація здобувачів кваліфікації бакалавр денної та заочної форми навчання спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка випуску 2021 року очно та з використанням дистанційних  інформаційно-комунікаційних технологій навчання (за змішаним  навчанням).

Остаточна оцінка приймалася на закритому засіданні ЕК і оголошувалася всім студентам, що захищалися, в день захисту. В цілому робота ЕК проводилася організовано і чітко. При захисті бакалаврських робіт були присутні керівники бакалаврів, які виступали з відгуком на випускну бакалаврську роботу та характеризували самого студента, його основні здобутки. Всі бакалаврські роботи виконано на високому науково-технічному рівні, при цьому можна відмітити повноту і логічність представлених доповідей та високу якість відповідей на запитання членів ЕК при захисті. Остаточна оцінка приймалася на закритому засіданні ЕК і оголошувалася всім студентам, що захищалися, в день захисту. В цілому робота ЕК проводилася організовано і чітко.

Загальний рівень інженерно-технічної підготовки студентів-випускників кафедри САУЕ відповідає вимогам освітньо-професійної підготовки фахівців  кваліфікації «бакалавр з електроенергетики, електротехніки та електромеханіки».

Під час роботи екзаменаційної комісії № 74 із захисту бакалаврських робіт було проведено захист комплексних міжкафедральних випускних робіт бакалаврів зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» на тему:

САПУН Діана Юріївна

Комплексна випускна робота бакалавра: Автоматизована система керування вакуумстворюючої системи гідроциркуляційного типу в умовах ПАТ «Укртатнафта»

Основна частина: Дослідження статичних та динамічних режимів частотно-регульованого електропривода відцентрового насосу

КИБЛИК Євгеній Миколайович

Комплексна випускна робота бакалавра: Автоматизована система керування вакуумстворюючої системи гідроциркуляційного типу в умовах ПАТ «Укртатнафта».

Основна частина: Апаратне та програмне забезпечення процесів збору та транспортування нафти

САПУН Яна Юріївна

Комплексна випускна робота бакалавра: Автоматизована система керування блоком ректифікації ізомеризату комбінованої установки ЛК-6у  в умовах ПАТ «Укртатнафта»

Основна частина: Дослідження статичних та динамічних режимів частотно-регульованого електропривода повітряного холодильника

ШЕВЧЕНКО Олександр Дмитрович

Комплексна випускна робота бакалавра: Автоматизована система керування блоком ректифікації ізомеризату комбінованої установки ЛК-6у  умовах ПАТ «Укртатнафта».

Основна частина: Розробка інформаційного забезпечення технологічного процесу підготовки сирої нафти

Кращі бакалаврські роботи

ДЬОМІНА Ольга Дмитрівна

Дослідження режимів роботи асинхронного двигуна у складі частотно-керованого електропривода з векторним керуванням