В університеті відбувся урочистий захід «Посвята у студенти»

 

1 вересня в актовій залі Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти. Захід відвідали міський голова Кременчука Віталій Малецький та заступник міського голови Ольга Усанова, а також керівник міського департаменту освіти Геннадій Москалик. Почесний гість свята – міський голова Віталій Малецький – привітав першокурсників та зазначив, що вони зробили правильний вибір навчального закладу. Також мер розповів, як починалось особисто його навчання у кременчуцькому університеті.

 

Ректор університету професор Михайло Загірняк привітав студентів-першокурсників, а також іноземців-слухачів підготовчого відділення, та побажав їм успішного навчання і здійснення мрій. Звертаючись до студентів, ректор сказав:

– Я вітаю вас, першокурсники, ви тепер студенти! Наша країна переживає зараз нелегкі часи, це пов’язано з війною на сході та з пандемією, але я сподіваюсь, що наша з вами робота, і перш за все, ваша робота, сприятиме тому, щоб ми вистояли у цій боротьбі і примножили не лише здобутки нашого університету, а й нашої країни!

 

Першокурсників також привітав міський голова Кременчука Віталій Малецький – випускник КрНУ. У 1995-2000 роках він навчався на факультеті менеджменту. Віталій Малецький розповів, як у далекому 1995-му теж вперше прийшов до університету на посвяту у студенти, та зазначив, що першокурсники зробили правильний вибір, вступивши саме до кременчуцького національного університету:

– Шановні першокурсники, я прийшов привітати вас із першим навчальним днем, найкращим днем! Ви зробили правильний вибір, ви вступили до нашого національного університету! Свого часу ми теж вагалися, нам хотілося поїхати вчитися кудись далеко, але зрештою закінчили ми наш університет – хтось просто вчився, хтось отримав червоний диплом, а хтось став міським головою як я… Сьогодні Михайло Васильович зібрав тут професорсько-викладацький склад, який готує кадри для Кременчука промислового, для Полтавщини аграрної, для всієї України. Сьогодні до нас приїхали студенти з далекої Індії, приїхали саме до нашого університету, а не до обласних вишів, і це вкотре доводить, що ми маємо дуже високий рівень освіти! … Живіть повноцінним студентським життям, навчайтесь, займайтеся громадською діяльністю, займайтесь спортом, і знайте, що наш університет – найкращий, наше місто – найкраще! – наголосив міський голова Кременчука.

 

Віталій Малецький також привітав слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян та висловив сподівання, що хтось із них, можливо, залишиться жити і працювати у Кременчуці.

Після урочистих промов директор навчально-наукового інститут механічної інженерії, транспорту та природничих наук доцент Бахарєв (на фото) вручив першокурсникам символічний студентський квиток.

 

Студентів привітала к.е.н. Катерина Пряхіна – випускниця КрНУ, а наразі – доцент кафедри бізнес адміністрування, маркетингу і туризму КрНУ, стипендіат-отримувач стипендії Кабінету Міністрів для молодих вчених.

Голова студентського профкому Ілля Бараник розповів першокурсникам, що головне завдання профкому – захищати інтереси студентів, і порадив їм із будь-якими проблемами звертатися саме до студентського профкому.

 

 

Яскравий святковий концерт до дня посвяти у студенти підготував відділ виховної та культурно-масової роботи. Студенти виконали гімн КрНУ. Концертні номери представили університетська вокально-хореографічна студія «Домінанта», студія хореографії та пластики «На межі поміж», студіо-гурт «Квінтесенція» та вокальний дует «Студентська молодь».