На  сайт КрНУ

Візит до університету Абертей (Сполучене Королівство, м. Данді)

З 2 по 6 березня 2020 року проректор з науково-педагогічної роботи та новітніх технологій в освіті, доцент кафедри систем автоматичного управління і електроприводу Сергієнко Сергій Анаталійович відвідав університет Абертей (Сполучене Королівство, м. Данді). Візит відбувся в рамках Тижня міжнародної академічної мобільності персоналу Erasmus+ (Abertay University Erasmus+ Staff Mobility Week), організованого відділом зовнішніх та корпоративних відносин університету Абертей.

Академічна мобільність була спрямована на обмін досвідом у сфері застосування інноваційних методів викладання, формування фахових компетенцій та оцінки якості навчання. Протягом візиту викладачі КрНУ імені Михайла Oстроградського та їх колеги з AbertayUniversity провели зустрічі задля окреслення перспектив двосторонньої співпраці університетів. Також під час візиту представники нашого університету ознайомилися з особливостями навчальних програм підготовки бакалаврів та магістрів DundeeBusinessSchool.

На офіційному закритті Тижня міжнародної академічної мобільності усі учасники отримали сертифікати.

Сертифікат Сергієнко С.А.