На  сайт КрНУ

Візит до Білостоцької політехніки (м. Білосток, Польща)

У 2019 році у рамках програми академічної мобільності, що фінансується Національною агенцією академічних обмінів Республіки Польща (NAWA), заступник директора ІЕЕСУ доцент кафедри САУЕ Зачепа Юрій Володимирович відвідав Білостоцьку політехніку (м. Білосток, Польща, 11-19 вересня 2019 р.). Мета – обговорення процедури та порядку запровадження програми подвійних дипломів для студентів нашого університету за освітнім ступенем магістр, що сприятиме поглибленню співпраці між ЗВО-партнерами, закладе основи довгострокового співробітництва як в питаннях підвищення якості надання освітніх послуг так і в питаннях виконання спільних науково-дослідних проектів, а також сприятиме уніфікації програм підготовки студентів і, відповідно, підвищить конкурентоспроможність випускників нашого університету на міжнародному ринку праці.

Сертифікат Зачепа Ю.В.