На  сайт КрНУ

Візит до факультету електротехніки Politechnika Biaіostocka (Польща)

5-12 червня 2019 року у рамках програми академічної мобільності NAWA аспіранти Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (КрНУ) Алексеєва Юлія, Ковальчук Вікторія, Ноженко Вікторія відвідали факультет електротехніки Politechnika Biaіostocka (Польща).

Назва проекту: PROM – International scholarship exchange for PhD candidates and academic Staff; представлення наукових та дослідницьких досягнень за темами дисертаційних та докторських робіт.

Учасники програми з деканом факультету, проф. Miroslaw Swiercz та його заступником з наукових досліджень проф. Boguslaw Butrylo

Також аспіранти нашого університету представили матеріали своїх дисертаційних досліджень на спеціальному засіданні факультету електротехніки Politechnika Biaіostocka.

За результатами стажування учасники програми отримали сертифікати про участь в академічній мобільності в рамках програми NAWA.

Більш детальна інформація: http://www.kdu.edu.ua/new/detail.php?id=1863

Сертифікат Ковальчук В.Г.