На  сайт КрНУ

Наукові публікації здобувачів

Публікації викладачів кафедри зі студентами:

1. Артеменко Артем Миколайович

СПИСОК ОДНООСІБНИХ НАУКОВИХ ПУБЛІКАЦІЙ СТУДЕНТІВ

Публікаційна діяльність студентів

2020 рік

Кількість публікацій зі студентами:  17

Кількість залучених студентів: 29

Конференції:

– Електромеханічні та енергетичні системи. Методи моделювання та оптимізації. Збірник наукових праць ХVІII Міжнародної науково-технічної конференції молодих учених і спеціалістів у місті Кременчук 4-6 листопада 2020 р.

– Збірник наукових праць XІХ Міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми енергоресурсозбереження в електротехнічних системах.

2019 рік

Кількість публікацій зі студентами:  13

Кількість залучених студентів: 18

Конференції:

– Збірник рефератів робіт Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Електротехніка та електромеханіка». – Кам’янське : ДДТУ, 2019.

– Електромеханічні та енергетичні системи. Методи моделювання та оптимізації. Збірник наукових праць ХVII Міжнародної науково-технічної конференції молодих учених і спеціалістів у місті Кременчук 11-12 квітня 2019 р.

– Перспективи розвитку машинобудування та транспорту. Збірник наукових праць І Міжнародної науково-технічної конференції у місті Вінниця 13–15 травня 2019.

2018 рік

Кількість публікацій зі студентами: 10

Кількість залучених студентів: 19

Конференції:

– Електромеханічні та енергетичні системи. Методи моделювання та оптимізації. Збірник наукових праць ХVI Міжнародної науково-технічної конференції молодих учених і спеціалістів у місті Кременчук 12–13 квітня 2018 р.

– Проблеми енергоресурсозбереження в електротехнічних системах. Наука, освіта і практика.