5 квітня 2022 р. доц. Каліновим А.П. проведений майстер-клас: "Структура, принципи проектування та налагодження сучасних частотно-регульованих електроприводів"

Незважаючи на воєнні дії, наша Батьківщина, як і завжди, потребує кваліфікованих інженерно-технічних робітників. Саме тому кафедрою систем автоматичного управління і електроприводу продовжується проведення профорієнтаційних заходів з учнями профтехучилищ м. Кременчука та м. Горішні Плавні. Збільшення кількості електроприводів змінного струму зумовлює необхідність розширеного вивчення та дослідження таких електроприводів в рамках навчального процесу. Ознайомлення з функціональними можливостями частотно-регульованих електроприводів, режимами їх роботи неможливо без використання сучасного лабораторного обладнання та сучасних програмних продуктів. Тому 5 квітня 2022 р. к.т.н., доцентом Каліновим А.П. у ВПУ №7 був проведений майстер-клас на тему "Структура, принципи проектування та налагодження сучасних частотно-регульованих електроприводів" на базі лабораторного стенду для дослідження систем частотно-регульованого електроприводу на основі перетворювача частоти Altivar Machine ATV320 (Schneider Electric) із програмним забезпеченням SoMove, який раніше був переданий ТОВ «НВП «ЕНЕРГО-ПЛЮС» у рамках Договору про науково-технічне співробітництво.

У заході прийняли участь більше 20-ти студентів, серед яких були присутні безпосередньо учні ВПУ №7 та представники Політехнічного коледжу КрНУ, що змогли в онлайн форматі підключитися до майстер-класу.