На  сайт КрНУ             

Випускники кафедри

Ведмідь Дмитро Сергійович

У 2004 р. закінчив Кременчуцький державний політехнічний університет за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод». За час навчання приймав участь в олімпіадах з електромеханіки, є співавтором патенту на винахід. Свій трудовий шлях розпочав у 2004 р. електромонтером ІІІ розряду на ВАТ «Глобинський елеватор хлібопродуктів». З 2006 р. працював на ВАТ “Полтаваобленерго” диспетчером району мереж, а з 2007 р. займав посаду старшого диспетчера району мереж. З 2008 р. по 2019 р. був керівником Глобинської філії ПАТ «Полтаваобленерго», за час роботи був занесений на дошку пошани підприємства. З 2019 р. і по цей день працює головним енергетиком ФГ «Агросвіт-СВ». В 2020 р. обраний депутатом Глобинської міської ради.                    


 Власюга Олег Миколайович

У 2008 р. закінчив Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» електромеханічного факультету. Після закінчення магістратури з відзнакою працював електромонтером в ЗАТ «Птахофабрика Росія». З лютого 2011 р. по березень 2018 р. -  майстер виробничої дільниці розподільчих мереж Глобинської філії ПАТ «Полтаваобленерго». За вагомий вклад в розвиток підприємства неодноразово отримував грамоти та нагороди, а також у 2018 році був занесений на дошку пошани підприємства. З березня 2018 р. і по теперішній час працює на посаді заступника головного енергетика ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат».


RodkinЛеоненко Сергій Володимирович

Закінчив Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського в 2010 році за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод». Свій трудовий шлях пов’язав з професійним спортом. Вже у 2006 році отримав ліцензію і розпочав тренерську діяльність з кікбоксингу. За цей час підготував більше 3000 спортсменів, з них: понад 100 чемпіонів області, близько 40 чемпіонів України, 7 чемпіонів Світу. У 2017 і 2018 роках був визнаний кращим тренером України з любительського кікбоксингу. Заслужений тренер України з кікбоксингу, тренер Вищої категорії, старший тренер СК «БОЄЦЬ» з кікбоксингу.


RodkinЄфімов Сергій Вікторович

У 2004 році закінчив Кременчуцький державний політехнічний університет та отримав кваліфікацію «інженер з електромеханічних систем автоматизації та електроприводу». Паралельно з навчанням з 2001 року починає працювати техніком в компанії «НТЦ «Інформаційні системи»», (м. Кременчук, Україна), а після закінчення навчання займає посаду інженера-електроніка. З 2011 по 2014 рр. працює інженером з виробництва електронних приладів ВАТ «Japan Tobacco International» (м. Кременчук, Україна). З 2015 р. і по теперішній час працює старшим техніком з електроніки та механіки «Record Automatic door», (м. Монро, США).

 


RodkinБогатирьов Костянтин Миколайович

З 1988 р. по 1992 р. навчався у Комсомольському гірничо-металургійному технікумі, після закінчення якого здобув кваліфікацію «гірничий технік-електромеханік». З 2000 р. по 2004 р. навчався у Кременчуцькому державному політехнічному університеті без відриву від виробництва за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод». Свій трудовий шлях розпочав з 1994 року електромонтером на підприємстві ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», де працює і по нині. В свій час займав посади змінного енергетика цеху, начальника ділянки електроприводу та заступника головного енергетика. З 2015 року і по теперішній час працює на посаді головного енергетика ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат».


RodkinТараненко Сергій Іванович

У 2002 році закінчив Кременчуцький державний політехнічний університет за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» та здобув кваліфікацію «інженера-електромеханіка», продовжив навчання в аспірантурі за спеціальністю 05.09.03 – електротехнічні системи та комплекси без відриву від виробництва. За цей час пройшов шлях від учня до енергетика корпусу дорожньої техніки. З 1995 року і по теперішній час – начальник бюро технічного обслуговування і ремонту відділу головного енергетика ПрАТ «Кредмаш».

 


RodkinВолжан Марія Миколаївна

У 2010 році закінчила Кременчуцький державний університет імені Михайла Остроградського та отримала кваліфікацію «молодший науковий співробітник з електромеханіки». З 2006 року – технік з експлуатації та ремонту устаткування Комсомольської міської лікарні. З 2006 по 2007 р.р. – переведена на посаду техніка-енергетика Комсомольської міської лікарні. З 2007 по 2010 р.р. – переведена на посаду інженера-енергетика Комсомольської міської лікарні. З 2010 по 2010 р.р. – переведена на посаду начальника служби по обслуговуванню енергетичного господарства Горішньоплавнівської міської лікарні. З 2010 по 2018 р.р. – переведена на посаду головного енергетика Горішньоплавнівської міської лікарні. З 2019 року – заступник генерального директора з технічних питань Комунального некомерційного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області (КНП «ЛІЛ І рівня м. Горішні Плавні»).


RodkinБабарика Марина Павлівна

У 2007 році закінчила Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського, отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод", здобула кваліфікацію – «інженер-електромеханік». З 2006 року викладач політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. У 2017 році здобула ступінь магістра за спеціальністю «Педагогіка вищої школи», та здобула кваліфікацію «Викладач університетів та вищих навчальних закладів». З 2017 року завідувач гірничо-електромеханічним відділенням політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.  З 2020 року та по теперішній час заступник директора з навчальної роботи політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.


RodkinКасіч Олександр Анатолійович

У 2019 році закінчив Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» за освітньо-професійною програмою «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» та здобув кваліфікацію інженера-електромеханіка. З 2017 року почав працювати монтажником-налагоджувальником. За цей час пройшов шлях від учня до інженера. З 2019 року і по теперішній час – інженер виробничого технічного відділу  в ТОВ "НВП"ЕНЕРГО-ПЛЮС".

 


RodkinСкрипников Олег Вадимович

У 2008 році закінчив Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського за  спеціальністю “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод” та здобув кваліфікацію “науковий співробітник з електромеханіки”. З 2008 року продовжив навчання в аспірантурі та роботу на посаді викладача кафедри САУЕ. З 2014 р. по 2019 р. працював провідним інженером конструктором ТОВ «НВФ «ТЕХВАГОНМАШ». З 2020 р. по 2021р. - ­ інженер з налагоджування автоматизованих систем керування ПП «Л-ТРАНС СЕРВІС». З вересня 2021 року працює на посаді - інженер з налагодження та випробування ТОВ "НВП"ЕНЕРГО-ПЛЮС".


RodkinКостюк Юрій Сергійович

У 2002 році закінчив Кременчуцький державний політехнічний університет за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» та здобув кваліфікацію «інженера-електромеханіка». Отримав диплом з відзнакою, продовжив навчання в аспірантурі за спеціальністю 05.09.03 – електротехнічні системи та комплекси. У 2004 – 2006 р.р. - начальник паливно-енергетичних ресурсів КП «Теплоенерго».  У 2006 – 2015 - головний енергетик підприємства р.р. КП «Кременчукводоканал». У 2015 – 2016 р.р. - заступник головного інженера  КП «Кременчукводоканал». У 2016 – 2019 р.р. - головний інженер  ТОВ «Кремелектро». З 2019 року - головний інженер ТОВ НВП «ВОЛЬТЕН». З 2020 року по теперішній час директор ТОВ «Автоматизація майбутнього», м. Кременчук.


RodkinГорнєв Костянтин Тарасович

У 1996 року закінчив Кременчуцький філіал Харківського державного політехнічного університету за спеціальністю «Електропривод та автоматизація промислових установок і технологічних комплексів» і отримав кваліфікацію інженера-електрика. Подальша професійна діяльність пов’язана з ВАТ «Крюківський вагонобудівний завод», де з 1996 року працював інженером-конструктором відділу головного енергетика, у 1999-2002 роках – начальником  електротехнічного бюро відділу головного енергетика ВАТ «Крюківський вагонобудівний завод», у 2002-2021 роках – заступником головного енергетика. З 2021 року – головний енергетик ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».


RodkinКалінов Андрій Петрович

У 2002 році закінчив Кременчуцький державний політехнічний університет з відзнакою закінчив магістратуру за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» та здобув кваліфікацію «науковий співробітник з електромеханіки». З 2002 року – аспірант кафедри систем автоматичного управління та електроприводу (САУЕ), асистент за сумісництвом. У 2006 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Визначення параметрів двигунів змінного струму при полігармонійному живленні обмоток статора» за спеціальністю 05.09.01 - Електричні машини і апарати та здобув науковий ступінь кандидата технічних наук (диплом ДК № 034384, 2006 р.). З 2006 року працює на посаді доцента кафедри САУЕ. У 2009 році здобув наукове звання доцента кафедри САУЕ. З 2008 по 2010 р.р. отримував стипендію Кабінету Міністрів України. Приймає активну участь у розвитку лабораторної бази кафедри за рахунок співробітництва з світовими лідерами електротехнічної промисловості: Siemens, Schneider Electric, WEG, DIgSILENT GmbH, Lenze, Kinco та іншими. З 2006 року керує лабораторією з діагностики та випробувань електричних машин та систем електроприводу, з 2017 рік – лабораторією систем керування електроприводами. З 2017 року і по теперішній час є технічним директором ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЕНЕРГО-ПЛЮС» (м. Кременчук),  з 2019 року і по теперішній час є директором НВТОВ «ПРЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ТЕХНИКА» (м. Запоріжжя). 


RodkinСердюк Олександр Олександрович

У 2003 році закінчив Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод», кваліфікація – науковий співробітник з електромеханіки. З 2005 р. по 2014 р. – асистент кафедри систем автоматичного управління і електроприводу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. У 2014 році захистив дисертацію за спеціальністю 05.09.03 – електротехнічні комплекси та системи за темою: «Система керування електроприводом насосного комплексу з урахуванням кавітаційних процесів в трубопроводі» та отримав вчений ступінь кандидата технічних наук. З 2014 р. і по теперішній час – доцент кафедри САУЕ. У 2016 році отримав вчене звання доцента кафедри. Приймає активну участь у створенні комп'ютеризованого лабораторного обладнання з автоматизацією електропривода технологічних установок і промислових механізмів; має практичних досвід з проектування, розробки та налаштування електротехнологічного обладнання у медичній сфері; приймає участь у організації дуальної форми підготовки фахівців електромеханічного профілю. З 2017 року та до теперішнього часу займає посаду начальника відділу розробки та впровадження нового обладнання ТОВ «ШЛЯХ КРАСИ» (м. Кременчук).


Лещук Олексій Юрійович

У 2012 році закінчив Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського за  спеціальністю “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод” та здобув кваліфікацію “Науковий співробітник з електромеханіки”. Після закінчення ВНЗ пішов працювати майстром виробничої дільниці корпусу пасажирського вагонобудування Крюківського вагонобудівного заводу. З 2012 року продовжив навчання в аспірантурі (з відривом від виробництва) та роботу на посаді викладача кафедр САУЕ та АКІТ Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. З 2018 р. по 2019 р. працював інженером-електроніком ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна». З 2021 року працює на посаді інженер-електронік ТОВ «НВП «ЕНЕРГО-ПЛЮС».


Бурдукова Олена Анатоліївна

У 2004 році закінчила з відзнакою Кременчуцький державний політехнічний університет отримала повну вищу освіту за спеціальностю "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод", здобула кваліфікацію  «інженер- електромеханік». З 2005 року викладач політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. З 2020 року та по теперішній час завідувач гірничо-електромеханічним відділенням політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.