3-4 травня 2022 року кафедрою буде організовано день відкритих дверей та проведення двох майстер-класів, буде роз'яснено особливості вступу в 2022 році.

До уваги майбутніх студентів, яких цікавить спеціальність

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»!!!

3-4 травня 2022 року кафедрою буде організовано день відкритих дверей, в ході  проведення якого є можливість ознайомлення з навчальними лабораторіями та розробками кафедри. Окрім цього, передбачено проведення двох майстер-класів.

Незважаючи на тяжку ситуацію в нашій країні, фахівці технічного спрямування, як ніколи, є затребуваними. Тому 3-4 травня 2022 року кафедрою систем автоматичного управління і електроприводу буде організовано день відкритих дверей, в ході  проведення якого є можливість ознайомлення з навчальними лабораторіями та розробками кафедри.

Окрім цього, передбачено проведення двох майстер-класів:

• "Структура, принципи проектування та налагодження сучасних частотно-регульованих електроприводів" (к.т.н., доц. Калінов А.П.)
  • «Основи IoT (Інтернету Речей) та його зв'язок з електротехнікою» (к.т.н., доц. Мельников В.О.).

Також відповідальним секретарем приймальної комісії КрНУ к.т.н., доц. Рєзніком Д.В. буде роз'яснено особливості вступу  до ВНЗ в 2022 році.

Запрошуємо всіх бажаючих!!!