ESMO 2022

Шановні колеги!!!

Rodkin

Запрошуємо узяти участь у роботі XIX Міжнарoдної науково-технічної конференції молодих вчених і спеціалістів "Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання та оптимізації", що відбудеться у Кременчуці               19–20 травня 2022 року в онлайн форматі.

Головною метою науково-технічної конференції є виявлення обдарованої молоді, стимулювання розвитку студентської наукової роботи, безпосереднє спілкування молодих учених вищої школи, ознайомлення з новими розробками у відповідних галузях науки і техніки.

Передбачаються доповіді науковців, представників виробництва на актуальні теми технічного спрямування та презентації наукових доробок студентів.

20 травня 2022 р. о 12:15 заплановано проведення круглого столу з представниками виробництва регіону, де всі бажаючі мають можливість поспілкуватися з роботодавцями.

Тематичні напрями роботи конференції:

- електромеханічні системи;
- діагностика електромеханічних систем та енергоресурсозбереження;
- методи моделювання та оптимізації;
- енергетика та енергетичні системи;
- автоматизація;
- електричні машини та апарати;
- інновації в освіті та виробництві;
- проблеми вищої школи;
- комп’ютерні технології в освіті та виробництві;
- лабораторне обладнання.

Офіційний сайт конференції: http://esmo.kdu.edu.ua