На  сайт КрНУ

ОНЛАЙН ЗУСТРІЧ ЩОДО РОЗ’ЯСНЕННЯ УМОВ ВСТУПУ У МАГІСТРАТУРУ’2022

У рамках зустрічі в онлайн-форматі із абітурієнтами за спеціальністю 141 – «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», яка відбулася у середу 08 червня 2022 року о 19:00, було проведено обговорення щодо основних моментів зі вступу за даною спеціальністю у межах вступної кампанії на магістратуру у 2022 році.

Доцентом кафедри Наталією Зачепою було надано інформацію стосовно особливостей та переваг підготовки за спеціальністю 141 - «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» загалом та окремо за освітньо-науковою і освітньо-професійною програмами, а також було надо роз’яснення щодо особливостей та відмінностей підготовки за програмами «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» і «Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв».

Відповідальний секретар приймальної комісії доцент Дмитро Рєзнік докладно і з наочними поясненнями довів інформацію щодо особливостей процедури вступу на другий (магістерський) рівень підготовки фахівців у 2022 році. Він пояснив у чому взагалі переваги у порівнянні із минулими вступними кампаніями, які терміни подачі відповідних документів, який перелік документів має бути від вступника, а також формат подачі мотиваційного листа як важливого і не менш вагомого документу при нарахуванні вступних балів абітурієнту.

Надана інформація була змістовною і об’єктивною, що викликало зацікавлення учасників зустрічі. У результаті проведеного обговорення у форматі питання-відповіді було визначено ключові моменти для більш ґрунтовного обговорення із наочним проведенням практичного написання мотиваційного листа, з’ясування основних пунктів відображення змісту, що буде основною з тем для подальших зустрічей у такому форматі.

Дякуємо усім учасникам за приділений час!

Бажаємо особистих успіхів та зробити виважений, обдуманий та, можливо, головний вибір у вашому житті щодо подальшого навчання!

Будемо раді бачити кожного з вас знову! До нових зустрічей!

P.s.: про дату і час наступної онлайн зустрічі буде повідомлено заздалегідь у Viber-групі та на сайті кафедри САУЕ