На  сайт КрНУ

Відбулася чергова зустріч з випускниками училищ

14 червня 2022 року о 19.00 відбулася чергова зустріч з випускниками училищ Кременчуцького регіону щодо умов вступу до університету на базі ОКР молодшого спеціаліста у 2022 році.

В онлайн-форматі старший викладач кафедри Вікторія Ковальчук ознайомила потенційних абітурієнтів зі спеціальністю 141 - Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, розповіла про можливі майбутні професії випускників та потенційних роботодавців. Було озвучено про переваги вказаної спеціальності: велика кількість бюджетних місць, можливість отримувати крім академічної стипендії, яка є найвищою для студентів технічного спрямування, ще й стипендії Президента України, міського голови та ін.; брати участь у міжнародних грантах та програмах обміну; навчання за дуальною формою.

Знайомство зі 141 спеціальністю

Особливості вступу до університету на базі ОКР молодшого спеціаліста розповів відповідальний секретар приймальної комісії Дмитро Рєзнік, який озвучив перелік дисциплін ЗНО чи МНТ необхідний для вступу на бюджетну форму навчання чи за контрактом, документів для вступу та терміни проведення вступної кампанії 2022 року. Також відповідальний секретар приймальної комісії розповів про обов'язковість в цьому році подання мотиваційного листа, про його структуру та основні моменти при написанні.

Особливості вступу в 2022 році

Написання мотиваційного листа

Дякуємо всім за участь в онлайн зустрічі! Сподіваємося, що такі заходи допоможуть Вам у прийнятті правильного рішення. До наступних підключень !!!