На  сайт КрНУ

15.06. - 16.06.2022 р.р. відбувся захист кваліфікаційних робіт освітнього ступеня “бакалавр” за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

На кафедрі САУЕ 15.06.2022 р. та 16.06.2022 р. в онлайн форматі відбувся захист кваліфікаційних робіт освітнього ступеня “бакалавр” денної та заочної форми навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Цього року успішно захистилися 41 особа, усі студенти отримали кваліфікацію «бакалавр з електроенергетики, електротехніки та електромеханіки». Молоді фахівці гідно представили свої роботи, більшість з яких є актуальними та своєчасними реальними розробками і присвячені проблематиці енергозбереження, підвищення ефективності та надійності електромеханічних систем.

Під час захисту працювало дві екзаменаційні комісії № 63, № 64, де головами були запрошені наші випускники та зовнішні стейкхолдери підприємств електротехнічного профілю м. Кременчука: КОСТЮК Юрій Сергійович – директор ТОВ «Автоматизація майбутнього», ТАРАНЕНКО Сергій Іванович – начальник бюро ТОР відділу головного енергетика ПрАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин».

Екзаменаційна комісія № 63, в якій головою ЕК був КОСТЮК Юрій Сергійович – директор ТОВ «Автоматизація майбутнього»