Бойко Лілія Григорівна

Rykova

провідний фахівець / асистент

В 1991 р. закінчила Кременчуцьке педагогічне училище ім. А. Макаренка, 1996 - 2002 р. – період навчання в Кременчуцькому державному політехнічному університеті, зі спеціальності «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод», отримала кваліфікацію «інженер-електромеханік», в період 2003 - 2005 р. працювала в деканаті факультету природничих наук, з 2005 р. – асистент кафедри САУЕ ІЕЕСУ КрНУ, з 2006р. – асистент кафедри СЕЕМ ІЕЕСУ, з 2011 р. – асистент кафедри САУЕ, з 2014 р. – провідний фахівець кафедри САУЕ.

Основні обов’язки на кафедрі: відповідальна за дипломування студентів всіх форм навчання, за виробничу практику, за працевлаштування студентів – випускників, за прес - центр ІЕЕСУ, виконуючи обов’язки кореспондента.