Руденко Микита Андрійович

Rykova

навчальний майстер / асистент

У 2012 році закінчив магістратуру на кафедрі Електронної апаратури факультету Електронної та комп'ютерної інженерії за напрямом «Біомедичні системи та апарати». У жовтні 2012 р вступив до аспірантури на кафедру Системи автоматизованого управління та електроприводу Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління. На даний момент темою дисертаційної роботи є «Система ідентифікації параметрів двигунів з використанням середовища псевдополігармонічних сигналів». Робота ведеться в напрямку визначення електромагнітних параметрів асинхронних двигунів з урахуванням ефекту витіснення струму в роторі. У 2015 році закінчив навчання в аспірантурі і на даний момент займається підготовкою і оформленням своєї дисертаційної роботи.