На  сайт КрНУ             

Зустріч з польським викладачем Вітольдом Крізером: відкрите лабораторне заняття з вивчення релейно-контактних систем керування для викладачів та студентів КрНУ (12.05.2023 р.)

Захід пройшов 12 травня 2023 року у DC-офісі університету в онлайн форматі на платформі MS TEAMS. Лабораторне заняття провів викладач Вищої школи управління охороною праці в Катовіцах д-р Вітольд Крізер. Вже вдруге у цьому році на базі Вищої школи управління охороною праці в Катовіцах (Польща) проводяться відкриті аудиторні онлайн заняття для викладачів та студентів Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Метою заняття було практичне ознайомлення здобувачів за 141 спеціальністю з можливостями сучасних симуляторів для розробки та аналізу релейно-контактних систем керування електрообладнанням. Зокрема, д-р Вітольд Крізер продемонстрував інтерактивне моделювання в програмному середовищі FluidSIM компанії FESTO.

У ході відкритого заняття лектор підкреслив переваги використання FluidSIM – комплексного програмного забезпечення для створення, моделювання та вивчення електропневматичних, електрогідравлічних, цифрових та електронних схем.
Д-р Вітольд Крізер розкрив різноманітні функції програми, продемонстрував взаємодію окремих підмодулей між собою, навів приклади діючих моделей.

Лекцію польського колеги відвідали 19 викладачів та студентів кафедри систем автоматичного управління і електроприводу та кафедри електротехніки, які з зацікавленням брали участь у заході, та по завершенні подякували польським колегам за якісне проведення лабораторного заняття та за надану корисну інформацію.