Професори

Родькін Дмитро Йосипович

Rodkinзавідувач кафедри
професор
д.т.н., проф.

1939 р.н., Білорусь.

 

В 1962 році закінчив Криворізький гірничорудний інститут за спеціальністю «Автоматизація виробничих процесів в гірничий промисловості». У 1970 році у Київському політехнічному інституті захистив кандидатську дисертацію за фахом «Автоматизація виробничих процесів». У 1995 р. у Дніпропетровському гірничому інституті ім. Артема захистив докторську дисертацію за фахом «Електротехнічні комплекси і системи». Основний напрям наукової діяльності – підвищення енергетичної ефективності електромеханічних систем і комплексів. З 2001 року займає посаду професора та завідувача кафедри Систем автоматичного управління та електропривода в КрНУ.

Чорний Олексій Петрович

Chornyiпрофесор
д.т.н., проф.

1964 р.н., Україна

Чорний О. П., доктор технічних наук, професор, директор Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (КрНУ), професор кафедри систем автоматичного управління та електроприводу КрНУ.

Чорний О.П. наукову діяльність розпочав у 1986 р., а у сфері освіти працює з 1988 року. У 1991 захистив кандидатську дисертацію на тему "Системи побічного пуску синхронних двигунів кар'єрних екскаваторів". У 2005 захистив докторську дисертацію "Моніторинг параметрів електричних двигунів електромеханічних систем" за спеціальністю 05.09.03 - електротехнічні комплекси та системи. З 2005 року очолює Інститут електромеханіки, енергозбереження і систем управління КрНУ.

Коренькова Тетяна Валеріївна

Korenkovaпрофесор
к.т.н., доц.

1974 р.н., Україна

 

В 1996 році закінчила Кременчуцький філіал Харківського державного політехнічного університету. В 2001 році захистила кандидатську дисертацію на тему „Раціональний електропривод насосних станцій міського водопостачання”. Основний напрям наукової діяльності – раціональні енергозберігаючі режими функціонування турбомеханізмів та їх технологічних комплексів, розробка засобів підвищення керованості насосних станцій, пристроїв захисту гідротранспортних установок. З 2004 року працює в КрНУ на посаді доцента кафедри Систем автоматичного керування та електропривода.