Наукові заходи

Від медичних до оборонних: винаходи талановитих кременчужан-сучасників

 

За матеріалами https://kg.ua/spetsproekty/vid-medichnih-do-oboronnih-vinahodi-talanovitih-kremenchuzhan-suchasnikiv

Продовжуємо знайомити читачів із прогресивними розробками наших земляків.

Науково-практична скайп-конференція Міжнародного конкурсу СНР

 

5 червня на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична скайп-конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Участь у конкурсі прийняли студенти з України, Польщі, Китаю, Ірану, Грузії, Індії, Франції, Словаччини та Латвії. На підсумковій конференції виступило з науковими доповідями у вигляді PowerPoint презентацій 36 студентів з 19 вищих навчальних закладів вищої освіти.

Результати Міжнародного конкурсу СНР зі спеціальністю 151 АКІТ

 

28 травня 2021 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична скайп-конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтеґровані технології».

Учасниками конкурсу були студенти з України, Чехії, Грузії, Словаччини, Литви, Польщі, Казахстану, Франції.

Студенти кафедри САУЕ теж прийняли участь у конкурсі та отримали наступні нагороди:

Участь викладачів кафедри в інтелектуальній грі "Що? Де? Коли?"

 

До святкування тижня науки в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського 18 травня о 15:00 у фойє 5-го корпусу КрНУ пройшли інтелектуальні ігри "Що? Де? Коли?". Організатором даного заходу була кафедра Кафедра гуманітарних наук, культури і мистецтва. Керівником виступив Саранча Віктор Іванович, та свіорганізатори - Тур Оксана Миколаївна і Шабуніна Віторія Валентинівна.

Участь у заході прийняли чотири команди (два факультети та два інтститути):

До Дня науки у КрНУ пройшла виставка наукових розробок

 

15 травня 2021 р. до Дня науки в Україні у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського відбулася презентація наукових розробок. Свої здобутки представили п’ять провідних кафедр.

День науки – визначна подія для університету. Щороку у КрНУ цього дня відбуваються масштабні урочистості. Наразі через карантинні обмеження захід пройшов у стриманішому форматі. Відкрив виставку досягнень ректор університету професор Михайло Загірняк. Він подякував усім її учасникам:

Запрошуємо до участі у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

 

Запрошуємо до участі у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 141 електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Згідно з листом Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 25.02.2020 № 22.1 / 10-2427 на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (КрНУ) у 2020/2021 навчальному році буде проходити Міжнародний конкурс студентських наукових робіт.

Науково-методичний семінар «Інформаційні технології в навчальному процесі»

Науково-методичний семінар
«Інформаційні технології в навчальному процесі»

IТЕ
 

Контактна інформація:

Україна, 39600, м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20;
Тел.: (05366) 3-11-47;  факс: (05366) 3-60-00;
е-mail:  eetecs@kdu.edu.ua

Науковий семінар «Електромеханіка, проблеми енергоперетворення та енергоресурсозбереження»

На базі кафедри працює Всеукраїнський науковий семінар «Електромеханіка, проблеми енергоперетворення та енергоресурсозбереження» при Науковій раді «Наукові основи електроенергетики» Інституту електродинаміки НАН України.

Керівник – проф. Родькін Д.Й., секретар – доц. Коренькова Т.В.

Засідання проходять протягом усього календарного року, на яких заслуховується по 6-9 наукових доповідей протягом півріччя. Зокрема за останні три роки було заслухано 60 наукових доповідей.

Перелік доповідей запланованих на 2015-2016 навчальний рів наведено у Додатку.

Наукові семінари кафедри

Систематично проводяться наукові семінари кафедри на яких заслуховуються роботи аспірантів та спошукачів на здобуття наукового ступеня кандидата, або доктора технічних наук зі спеціальностей

  • 05.09.03 - Електротехнічні комплекси і системи»,
  • 05.09.01 – «Електричні машини та апарати».