Старші викладачі

Артеменко Артем Миколайович

Artemenkoстарший викладач

1980 р.н., Україна

В 2002 році закінчив Кременчуцький державний політехнічний університет за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод». Основний напрям наукової діяльності – дослідження нерівномірності розподілу навантаження двигунів постійного струму послідовного збудження з жорстким зв'язком валів тягового електроприводу при їх параметричній несиметрії. З 2002 року працює асистентом, а з 2012 року – старшим викладачем на кафедрі систем автоматичного керування і електропривода Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Алєксєєва Юлія Олександрівна

Alekseeva

старший викладач

к.т.н.

1983 р.н., Україна

 

У 2006 році закінчила Кременчуцький державний політехнічний університет за спеціальністю «Енергетичний менеджмент». Основний напрям наукової діяльності – розробка і дослідження енергоресурсозберігаючих систем підвищення керованості насосних комплексів. З 2006 року працює в КНУ асистентом кафедри Систем автоматичного керування та електропривода.

Ковальчук Вікторія Григорівна

старший викладач

 

В 2008 році закінчила Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського за спеціальністю 8.092204 «Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв» та отримала диплом з відзнакою. Захистила магістерську роботу на тему «Дослідження керованості електромеханічної системи гідротранспортного комплексу з регульованим електроприводом насосу» з оцінкою «відмінно» та отримала кваліфікацію наукового співробітника з електромеханіки. З 2008 р. по 2012 р. навчалась у денній аспірантурі за спеціальністю 05.09.03 – Електротехнічні комплекси та системи. З 2013 р. працює н на кафедрі, викладає дисципліни „Енергетичні процеси в електромеханічних системах”, „Математичне моделювання процесів та систем”, „Математичні методи моделювання”, "Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв”