Допоміжний персонал

Рикова Ольга Миколаївна

Rykova

навчальний майстер

1973 р.н., Україна

 

У 2008 році закінчила Кременчуцький державний політехнічний університет зі спеціальності «Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв». З 2001 року працює в КрНУ навчальним майстром кафедри Систем автоматичного управління та електропривода.

Бойко Лілія Григорівна

Rykova

провідний фахівець / асистент

 

В 1991 р. закінчила Кременчуцьке педагогічне училище ім. А. Макаренка, 1996 - 2002 р. – період навчання в Кременчуцькому державному політехнічному університеті, зі спеціальності «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод», отримала кваліфікацію «інженер-електромеханік», в період 2003 - 2005 р. працювала в деканаті факультету природничих наук, з 2005 р. – асистент кафедри САУЕ ІЕЕСУ КрНУ, з 2006р. – асистент кафедри СЕЕМ ІЕЕСУ, з 2011 р. – асистент кафедри САУЕ, з 2014 р. – провідний фахівець кафедри САУЕ.

Основні обов’язки на кафедрі: відповідальна за дипломування студентів всіх форм навчання, за виробничу практику, за працевлаштування студентів – випускників, за прес - центр ІЕЕСУ, виконуючи обов’язки кореспондента.

Ковальчук Вікторія Григорівна

Kovalchuk

навчальний майстер / асистент

 

В 2008 році закінчила Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського за спеціальністю 8.092204 «Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв» та отримала диплом з відзнакою. Захистила магістерську роботу на тему «Дослідження керованості електромеханічної системи гідротранспортного комплексу з регульованим електроприводом насосу» з оцінкою «відмінно» та отримала кваліфікацію наукового співробітника з електромеханіки. З 2008 р. по 2012 р. навчалась у денній аспірантурі за спеціальністю 05.09.03 – Електротехнічні комплекси та системи. З 2013 р. працює навчальним майстром та асистентом за сумісництвом кафедри систем автоматичного управління та електропривода, викладає дисципліни „Енергетичні процеси в електромеханічних системах”, „Математичне моделювання процесів та систем”, „Математичні методи обчислення на ЕОМ”, „Системи енергоресурсозбереження”.

Руденко Микита Андрійович

Rykova

навчальний майстер / асистент

 

У 2012 році закінчив магістратуру на кафедрі Електронної апаратури факультету Електронної та комп'ютерної інженерії за напрямом «Біомедичні системи та апарати». У жовтні 2012 р вступив до аспірантури на кафедру Системи автоматизованого управління та електроприводу Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління. На даний момент темою дисертаційної роботи є «Система ідентифікації параметрів двигунів з використанням середовища псевдополігармонічних сигналів». Робота ведеться в напрямку визначення електромагнітних параметрів асинхронних двигунів з урахуванням ефекту витіснення струму в роторі. У 2015 році закінчив навчання в аспірантурі і на даний момент займається підготовкою і оформленням своєї дисертаційної роботи.