Новини

Література

Результати проведення ХVIІ Міжнародної науково-технічної конференції молодих учених і спеціалістів «Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання та оптимізації» ESMO’2019

11–12 квітня 2019 року на базі Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління було проведено ХVIІ Міжнародну науково-технічну конференцію молодих учених і спеціалістів «Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання та оптимізації» (Посвідчення УкрІНТЕІ від 26.10.2017 р. № 651). 

Організаторами конференції виступили Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Українська асоціація інженерів-електриків.

У конференції взяли участь 129 особи, з яких: 123 представників України і 6 представників зарубіжних країн.

Літня навчальна практика

З метою реалізації програми підвищення якості профорієнтаційної роботи серед молоді міста на кафедрі САУЕ розроблена програма ознайомчої професійно-орієнтованої практики учнів 10-11 класів шкіл міста Кременчука. Якісно організована і проведена практика, на думку педагогічного колективу, дозволить зацікавити учнів старших класів у спеціальностях, як університету, так і кафедри.

Студенти ІЕЕСУ взяли участь у 2-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Електротехніки та електромеханіки»

15–17 квітня 2019 р. у м. Кам'янське проходив другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Електротехніки та електромеханіки».

Календар знаменних і пам'ятних дат на кафедрі САУЕ

Незважаючи на те, що кафедра систем автоматичного управління і електроприводу є суто технічною, співробітники кафедри усвідомлюють необхідність всебічного розвитку студентів. Для цієї мети кожен місяць на кафедрі оновлюється експозиція, присвячена тим чи іншим знаменним і пам'ятним датам.