Новини

Захист випускних робіт освітнього ступеня “бакалавр”

Екзаменаційна комісія №80, №81із захисту випускних робіт освітнього ступеня “бакалавр” призначена наказом по університету від “29” квітня 2020 р.   № 76-1

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА!

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ
НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА!

Доводимо до вашого відома, що реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ), єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) розпочинається з 9:00 12 травня та закінчується о 18:00 05 червня 2020 року.
 

ПОРЯДОК ДІЙ ВСТУПНИКІВ ПІД ЧАС РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ЄВІ ТА ЄФВВ

Організація навчального процесу САУЕ на період дії карантину

Згідно наказу ректора №55-1 від 17.03.2020р. щодо організації навчального процесу на період дії карантину з навчальних дисциплін, що закріплені за кафедрою САУЕ, запроваджується наступний режим роботи:

Міжрегіональна спеціалізована виставка "Освіта та кар'єра"

З 25 по 26 лютого 2020 року у Міському Палаці культури проходила 20-та Міжрегіональна спеціалізована виставка «Освіта та кар'єра». В ході виставки представники навчальних закладів мали можливість розповісти майбутнім абітурієнтам, їхнім батькам та вчителям про особливості свого навчального закладу, про підготовчі програми, умови вступу та умови навчання. На виставці були присутні як представники місцевих вищих навчальних закладів та із інших міст.

Вручення стипендії міського голови

Вчора було вручення стипендії міського голови кращим студентам Кременчука. Серед отримавших стипендію, 12 студентів КрНУ. Стипендія вручається за досягнення в освітньому процесі та активну життєву позицію в розвитку університету

 

Список виборців інституту ІЕЕСУ

Група - ЕВ

Курс 1

БОЖКО Богдан Миколайович
БОРЯК Олексій Анатолійович
БУНЬКОВ Ілля Артемович
ДРОЗДЕНКО Артур Сергійович 
КЛИМЕНКО Михайло Олексійович
КОЛЕСНИК Михайло Дмитрович
НОВОХАТЬКО Олександр Юрійович
РАДЧУК Володимир Олександрович
РИБАЛКО Микита Олександрович 
САМОКРИК Аліса Ігорівна
СЕМЕНЦОВ Дмитро Володимирович
СЛІПКО Максим Васильович

Курс 3

Результати проведення ХVIІ Міжнародної науково-технічної конференції молодих учених і спеціалістів «Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання та оптимізації» ESMO’2019

11–12 квітня 2019 року на базі Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління було проведено ХVIІ Міжнародну науково-технічну конференцію молодих учених і спеціалістів «Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання та оптимізації» (Посвідчення УкрІНТЕІ від 26.10.2017 р. № 651). 

Організаторами конференції виступили Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Українська асоціація інженерів-електриків.

У конференції взяли участь 129 особи, з яких: 123 представників України і 6 представників зарубіжних країн.

Літня навчальна практика

З метою реалізації програми підвищення якості профорієнтаційної роботи серед молоді міста на кафедрі САУЕ розроблена програма ознайомчої професійно-орієнтованої практики учнів 10-11 класів шкіл міста Кременчука. Якісно організована і проведена практика, на думку педагогічного колективу, дозволить зацікавити учнів старших класів у спеціальностях, як університету, так і кафедри.