Новини

Участь співробітників ІЕЕСУ на XVII Міжнародній конференції «Обчислювальні проблеми електротехніки» CPEE 2016

14-17 вересня 2016 р. у м. Сандомир (Польща) на базі готелю Mały Rzym проходила XVII Міжнародній конференції «Обчислювальні проблеми електротехніки» («Computational Problems of Electrical Engineering» (CPEE 2016)), у якій взяли участь ректор КрНУ, професор Михайло Загірняк та доцент Юрій Ромашихін.

Літня навчальна практика

З метою реалізації програми підвищення якості профорієнтаційної роботи серед молоді міста на кафедрі САУЕ розроблена програма ознайомчої професійно-орієнтованої практики учнів 10-11 класів шкіл міста Кременчука. Якісно організована і проведена практика, на думку педагогічного колективу, дозволить зацікавити учнів старших класів у спеціальностях, як університету, так і кафедри.

XVІI Міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми енергоресурсозбереження в електротехнічних системах. Наука, освіта і практика» (ICPEES'2016)

17–19 травня 2016 року Інститутом електромеханіки, енергоресурсозбереження і систем управління була проведена XVІI Міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми енергоресурсозбереження в електротехнічних системах. Наука, освіта і практика» (ICPEES'2016). 

Студенти ІЕЕСУ взяли участь у 2-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Електротехніки та електромеханіки»

28–30 березня 2016 р. у м. Дніпродзержинськ проходив другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Електротехніки та електромеханіки».

Здобутки кафедри САУЕ у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з електромеханіки

Другий тур Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Електромеханіка» для студентів четвертого курсу електротехнічних спеціальностей проводився 23–25 березня 2016 р. на базі кафедри систем автоматичного управління та електропривода Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Відкрита лекція старшого викладача кафедри САУЕ Рєзніка Д.В.

Відповідно до затвердженого графіка, 7 квітня 2016 р ст. викладач кафедри САУЕ Рєзнік Д.В. у групі ЕМХ-12-1 провів відкриту лекцію на тему «Випробування, ремонт, діагностика електродвигунів».

Міжнародна науково-теоретична конференція молодих учених «Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання та оптимізації» (ЕСМО–2016)

Протягом тринадцяти років Інститут електромеханіки, енергозбереження і систем управління Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського щороку проводить Міжнародну науково-теоретичну конференцію молодих учених «Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання та оптимізації» (ICPEES '2013). І нинішній рік не є винятком: 14–15 квітня 2016 р. у КрНУ відбудеться чергова, XIV, конференція, організаторами якої є Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського (м. Кременчук, Україна), Карагандинський державний інженерний інститут (м. Теміртау, Казахстан), Українська асоціація інженерів-електриків (Кременчуцький міський осередок).

Відкриті лекції на кафедрі САУЕ

Вже традиційним стало проведення відкритих лекцій на кафедрі САУЕ. Це приносить велику користь як присутнім на них викладачам, так і викладачам, які їх проводять. Не секрет, що будь-який відкритий захід вимагає ретельної та сумлінної підготовки. Усвідомлення того, що на лекції будуть присутні колеги, які дадуть оцінку твоєї майстерності й кваліфікації, змушує мобілізувати всі сили й можливості.

Календар знаменних і пам'ятних дат на кафедрі САУЕ

Незважаючи на те, що кафедра систем автоматичного управління і електроприводу є суто технічною, співробітники кафедри усвідомлюють необхідність всебічного розвитку студентів. Для цієї мети кожен місяць на кафедрі оновлюється експозиція, присвячена тим чи іншим знаменним і пам'ятним датам.

День відкритих дверей КрНУ

18 - 19 грудня 2015 р. Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського проводив День відкритих дверей. В заході брали участь освітні заклади міста, Кременчуцького та Семенівського районів Полтавської області, усі бажаючі мали змогу ознайомитися з усіма факультетами та інститутами, що входять до складу КрНУ.