Наука

Від медичних до оборонних: винаходи талановитих кременчужан-сучасників

 

За матеріалами https://kg.ua/spetsproekty/vid-medichnih-do-oboronnih-vinahodi-talanovitih-kremenchuzhan-suchasnikiv

Продовжуємо знайомити читачів із прогресивними розробками наших земляків.

Науково-практична скайп-конференція Міжнародного конкурсу СНР

 

5 червня на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична скайп-конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Участь у конкурсі прийняли студенти з України, Польщі, Китаю, Ірану, Грузії, Індії, Франції, Словаччини та Латвії. На підсумковій конференції виступило з науковими доповідями у вигляді PowerPoint презентацій 36 студентів з 19 вищих навчальних закладів вищої освіти.

Результати Міжнародного конкурсу СНР зі спеціальністю 151 АКІТ

 

28 травня 2021 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична скайп-конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтеґровані технології».

Учасниками конкурсу були студенти з України, Чехії, Грузії, Словаччини, Литви, Польщі, Казахстану, Франції.

Студенти кафедри САУЕ теж прийняли участь у конкурсі та отримали наступні нагороди:

До Дня науки у КрНУ пройшла виставка наукових розробок

 

15 травня до Дня науки в Україні у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського відбулася презентація наукових розробок. Свої здобутки представили п’ять провідних кафедр.

День науки – визначна подія для університету. Щороку у КрНУ цього дня відбуваються масштабні урочистості. Наразі через карантинні обмеження захід пройшов у стриманішому форматі. Відкрив виставку досягнень ректор університету професор Михайло Загірняк. Він подякував усім її учасникам:

Студентка кафедри САУЕ отримуватиме стипендію Президента України

 

Стипендія призначена згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України № 514 від 07.05.2021р. – «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на ІІ семестр 2020/2021 навчального року».

Студентка кафедри САУЕ Ольга Дьоміна (Е-17-1 (ЕС) отримуватиме академічну стипендію Президента України

Вітаємо із захистом докторської дисертації Коренькову Тетяну Валеріївну

 

13 травня 2021 року, об 11:00 у спеціалізованій Вченій раді Д 45.052.01 відбувся захист докторської дисертації Коренькової Тетяни Валеріївни, доцента кафедри систем автоматичного управління і електроприводу, на тему: "Ефективні електромеханічні системи електрогідравлічних комплексів з моніторингом енергопроцесів у динамічних режимах", науковий консультант Загірняк Михайло Васильович,  дійсний член (академік) Національної академії педагогічних  наук України, доктор технічних наук, професор, ректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Вітаємо із захистом кандидатської дисертації Руденка Микиту

 

26 квітня 2021 року, о 12:00 у спеціалізованій Вченій раді Д 45.052.01 відбувся захист кандидатської дисертації здобувача кафедри систем автоматичного управління і електроприводу Руденка Микити Андрійовича на тему «Визначення параметрів електропривода з асинхронним двигуном і врахуванням ефекту витіснення струму», науковий керівник к.т.н., доцент кафедри САУЕ Зачепа Юрій Володимирович.

Захист було проведено з використанням онлайн-технологій.

Запрошуємо до участі у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

 

Запрошуємо до участі у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 141 електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Згідно з листом Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 25.02.2020 № 22.1 / 10-2427 на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (КрНУ) у 2020/2021 навчальному році буде проходити Міжнародний конкурс студентських наукових робіт.