Події

ОГОЛОШЕННЯ!!!

24 вересня 2021 року в ауд. 2409

на 4 парі (12.05–13.25)

відбудеться відкрита лекція
доцента кафедри САУЕ КРАВЦЯ О.М.

з дисципліни «Автоматизація типових технологічних процесів»
 

на тему: «Автоматизація типових технологічних процесів у середовищі FACTORY IO»

ОГОЛОШЕННЯ!!!

21 вересня 2021 року в ауд. 3308

на 3 парі (10.30–11.50)

відбудеться відкрита лекція професора кафедри САУЕ КОРЕНЬКОВОЇ Т.В.

з дисципліни «Автоматизований електропривод типових промислових механізмів»

на тему: «Досвід впровадження систем частотно-регульованого електропривода в типових промислових механізмах: регулювання продуктивності насосних, вентиляторних та компресорних установок промислового та комунального господарства»

В університеті відбувся урочистий захід «Посвята у студенти»

 

1 вересня в актовій залі Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти. Захід відвідали міський голова Кременчука Віталій Малецький та заступник міського голови Ольга Усанова, а також керівник міського департаменту освіти Геннадій Москалик. Почесний гість свята – міський голова Віталій Малецький – привітав першокурсників та зазначив, що вони зробили правильний вибір навчального закладу. Також мер розповів, як починалось особисто його навчання у кременчуцькому університеті.

Від медичних до оборонних: винаходи талановитих кременчужан-сучасників

 

За матеріалами https://kg.ua/spetsproekty/vid-medichnih-do-oboronnih-vinahodi-talanovitih-kremenchuzhan-suchasnikiv

Продовжуємо знайомити читачів із прогресивними розробками наших земляків.

До 100-річчя КрНУ співробітники університету отримали державні відзнаки

 

У жовтні Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського відзначатиме 100-річчя. До ювілейної дати фахівці університету отримали державні нагороди та відзнаки. Нагородження відбувалося 30 серпня на загальних зборах трудового колективу вишу.

Почесну грамоту Полтавської обласної державної адміністрації отримала доцент кафедри систем автоматичного управління і електроприводу кандидат технічних наук  Хребтова Оксана Анатоліївна.

 

Викладачі кафедри САУЕ стали лідерами рейтингу серед викладачів КрНУ

 

У липні адміністрація університету оприлюднила результати щорічного рейтингу викладачів. Цього року діяльність науково-педагогічних працівників оцінювалась за такими показниками:

– загальна характеристика;

– наукові досягнення;

– методична робота;

– міжнародна діяльність.

Атестація здобувачів кваліфікації бакалавр випуску 2021 (гр. Е-18-2с)

 

Захист бакалаврських робіт студентами за освітньо-професійною програмою «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» зі спеціальності 141 – «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» здійснювався на відкритому засіданні комісії в режимі он-лайн та очно відповідно до затвердженого графіку 16-17 червня 2021 року. За період роботи ЕК № 75 проведено два засідання із захисту бакалаврських робіт.

Захист кваліфікаційних робіт першого освітнього рівня "бакалавр" (2021)

 

11 червня 2021 року відбувся захист бакалаврських робіт зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за освітньою кваліфікацією бакалавр з електроенергетики,  електротехніки та електромеханіки.

         

          Екзаменаційна комісія № 75 у складі:

Голова комісії: НЕКРАСОВ Андрій Вікторович – к.т.н., доцент кафедри електричних машин та апаратів

Члени комісії: 

Науково-практична скайп-конференція Міжнародного конкурсу СНР

 

5 червня на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична скайп-конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Участь у конкурсі прийняли студенти з України, Польщі, Китаю, Ірану, Грузії, Індії, Франції, Словаччини та Латвії. На підсумковій конференції виступило з науковими доповідями у вигляді PowerPoint презентацій 36 студентів з 19 вищих навчальних закладів вищої освіти.

Захист дипломних проєктів другого освітнього рівня за ОНП "Магістр" (2021)

 

25.05.2021 відбувся захист випускних робіт освітнього ступеня “магістр”.

Екзаменаційна комісія № 41 із захисту випускних робіт освітнього ступеня “магістр” відповідно до освітньо-наукової програми підготовки «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка призначена наказом по університету від «14»«квітня» 2021р.