Профорієнтація

День відкритих дверей КрНУ

18 - 19 грудня 2015 р. Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського проводив День відкритих дверей. В заході брали участь освітні заклади міста, Кременчуцького та Семенівського районів Полтавської області, усі бажаючі мали змогу ознайомитися з усіма факультетами та інститутами, що входять до складу КрНУ.

Підсумки профорієнтаційної роботи кафедри «Системи автоматичного управління та електропривод» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського у вересні – листопаді 2015 року

Зустріч крупним планом: «Комсомольськ: вчора, сьогодні, завтра»

25 листопада 2015 року в місті Комсомольськ на базі загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 та за сприянням відділу освіти Комсомольської міської ради Полтавської області проходила Міська науково-практична профорієнтаційна конференція «Комсомольськ: вчора, сьогодні, завтра». Метою конференції є поглиблення знань про рідне місто, орієнтація на професії, потрібні підприємствам групи «Ferrexpo», господарському комплексу міста, Придніпровському регіону Полтавщини, та на здобуття професійної освіти випускниками 11-х класів.

Одинадцятикласники ЗОШ № 16 завітали на екскурсію до лабораторій ІЕЕСУ

За ініціативи навчального майстра кафедри САУЕ Гордієнко Наталії Олександрівни 26 листопада до КрНУ завітав одинадцятий клас ЗОШ № 16 м. Кременчука з класним керівником Затинацькою Юлією Миколаївною.

ЕСТАФЕТА В НАВЧАННІ: Зустріч з учнями вищого професійного училища № 7 м. Кременчука

Вище професійне училище (ВПУ) № 7 є одним із лідерів професійно-технічного навчання не тільки в Полтавській області, а й по багатьох показниках у країні. Училище має потужну навчально-виробничу базу та творчий педагогічний колектив, який працює за інноваційними технологіями й забезпечує якісну підготовку учнів.